Spor

İlhan Palut: Konya’da bu sene ligin birinci maçını…

Paylaş:

Konyaspor Teknik Yöneticisi İlhan Palut, Ümraniyespor maçının akabinde yaptığı açıklamada “Konya’da bu sene ligin birinci maçını 8. haftaya geldiğimizde yapabildik. Seyircimizle gerçek manada birinci buluşmamızdı. O noktada da bizim için bu maçı kazanmak değerliydi” dedi.

Spor Toto Üstün Lig’in 8. haftasında HangiKredi Ümraniyespor’u 1-0 mağlup eden Otomobilim.com Konyaspor’un teknik yöneticisi İlhan Palut, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, birçok istikametten kazanmaları gereken bir maçtan 3 puanla ayrıldıkları için memnun olduklarını lisana getirdi.

Ligin üst sıralarında yer almak istediklerini vurgulayan Palut, “Lig her ne kadar ilerleyen haftalarda şekilleniyorsa da alınan her puan ligin sonlarına hakikat bize yardımcı olacak. Konya’da bu sene ligin birinci maçını 8. haftaya geldiğimizde yapabildik. Seyircimizle gerçek manada birinci buluşmamızdı. O noktada da bizim için bu maçı kazanmak kıymetliydi. Maç öncesi maça bakışımız bu şekildeydi” dedi.

İlhan Palut, bir gazetecinin stadın yenilenen yeriyle alakalı sorusunu ise “Yeni tabanda maçtan bir gün evvel idman yaptık. Bugün son derece sağlıklı bir yerde oynadık. Olağan ki hibrit çim bizim için farklı bir tecrübe. Haftalar geçtikçe bu yere adaptasyonumuz daha düzgün olacaktır” diye yanıtladı.

“TOPA DAHA ÇOK SAHİP OLABİLİRDİK”

Maçın birinci yarısında denetimi ellerinde tuttuklarını ancak bunu net duruma çevirmekte çok da hünerli olmadıklarını vurgulayan İlhan Palut, “Bunun yanında rakibin de natürel durumu yoktu lakin çok bedelli bir dakikada Muhammet ile golü bulduk. İkinci yarı devir periyot top Ümraniyespor’daydı lakin onların da net konuma girme istikametinden zahmetleri vardı. Biz burada daha tesirli olabilirdik. Topa daha çok sahip olabilirdik. Daha çok geçiş imkanlarını rahat kullanabilirdik, efektif olabilirdik. Biz de bir formda bugün bu güce, bu efektifliğe 2. yarı bilhassa sahip değildik. Bugün yaptıklarımızı yarar olarak alarak, yapamadıklarımızın da farkında olarak bu çok kıymetli 3 puanı cebimize koyacağız, hanemize yazdıracağız. Yarın prestijiyle da çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu