İmam Hatip Lisesi müdürü İskender hakarette sınır tanımıyor!

Laikliğe ve laik yaşama hakaretleri ile anılan Nevşehir’deki imam hatip lisesi müdürü İskedender Çınar sosoyal medyadan skandal paylaşımlara devam ediyor. Nevşehir Eğitim-Bir Sen Şube Başkan Yardımcısı ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İskender Çınar, CHP Milletvekili Mehmet Tüm’e “hayvan”, ifadesinde ve paylaşımında bulundu..

chpli-vekil

 İskender Çınar, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm’e çok ağır hakaretler içeren bir yazıyı sayfasında paylaştı. Tüm’ün, Anayasa değişiklik çalışmaları sırasında yaptığı açıklamada Yavuz Sultan Selim’e yönelik sözlerine atıfta bulunan paylaşımda, Milletvekili Tüm için, “Sultanımıza hakaret eden bu hayvanı lanetliyoruz” denildi.
 İmam Hatip Müdürü Çınar, sanatçı Mahzun Kırmızıgül’e de çok ağır ithamda bulunan paylaşım yaptı. Paylaşımda, “PKK sevici, devlet düşmanı Mahzun Kırmızıgül’ün yeni filmi Vezir Parmağı vizyona girdi. Her fırsatta teröristlere koşup maddi ve manevi yardım eden bu hainleri sanatçı yapan bizleriz. Bu milletin sırtından para kazanıp bu ülkeye ihanet eden hainleri kesinlikle izlemiyoruz” ifadeleri yer alıyor.

Müdür Çınar, sanatçı Hülya Avşar’ı da hedef gösterdi.

ilgili haberler