AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

İnce: Demokrasi olmazsa turizmde nitelik olmaz

Paylaş:

İnce: Demokrasi olmazsa turizmde nitelik olmaz

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Niğde ziyaretinin ardından Nevşehir’e geçti. İnce, PKK’lı teröristle fotoğraf çektiren HDP Milletvekili Semra Güzel’e tepki göstererek, “Bir milletvekilinin teröristle fotoğrafı olmaz. Sokakta çekilen fotoğrafın günahı yoktur. Kimse kim olduğunu bilmez. Ancak özel mekanlarda birlikte olduğunuz, buluştuğunuz fotoğraf varsa sorun vardır. Teröristle fotoğraf çektiren kınanıyor da FETÖ’cülerle çekineni neden kınamıyorsunuz? Bizim mantığımıza göre IŞİD, PKK, FETÖ ile hiçbir milletvekili fotoğraf çektirmemelidir. Terörist teröristtir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sesleniyorum. Senin kaç bakanın, milletvekilinin ve belediye başkanının FETÖ’cülerle çektirdiği fotoğraf var” diye konuştu.

İnce, Türkiye’de turizmin beş yıldızlı olması için 5 yıldızlı demokrasinin olması gerektiğini kaydederek, “Bir turizm bölgesindeyiz. Turizmi geliştirmek istiyorsak, her yıl 100 milyar turist istiyorsak 5 yıldızlı demokrasi lazım. 5 yıldır demokrasi olmadan 5 yıldızlı turizm olmaz. Demokrasi olmazsa turizmde nitelik olmaz. 20 yılın sonunda ekonomik çöküş ile karşı karşıyayız. Devletin yaptığı taktik eşeği önce kaybetmek sonra buldurma taktiğidir. Bunu yaparken Faize hibe diyen, caiz diyen, din adamı görünümlüleri yanlarına almışlar. Açıklama yapıyorlar” ifadelerini kullandı.

“KAMU İHALE KANUNU DEĞİŞTİRİLMELİ”

Meclis’teki partilerin Hazine’den aldığı yardıma değinen İnce, sözlerini şöyle sürdürdü:

* Madem kriz ortamındayız, hiçbir siyasi parti Hazine yardımı almasın. Seçim için de yardım parası almasınlar. Bu para fakir fukaraya verilsin.

* Ülkede sorunların çözülmesi için yargıdan başlamak gerekir. Kamu İhale Kanunu değiştirilmeli. Biz tek başına iktidar olduğumuzda öncelikli sektörlerimiz olacak. Turizm bunlardan birisi. Dijital teknoloji, savunma sanayi ve tekstil önceliklerimiz olacak. Türkiye’nin dört bir yanına yazılım yerleri kuracağız.

Pars Aqua Master Su Düzenleyici

Suyu temizler ve berraklaştırır.

Suyun içindeki mikroorganizmaları temizler.

Doğal filtrasyon malzemesidir.

Sudaki kimyasalları ve zararlı mikro canlıları temizler.

Sudaki ph değerini dengeler

Amonyum tutucudur

Sudaki kötü kokuyu engeller.

Su değişimlerini azaltır.

Tatlı su akvaryumları için uygundur.

Kullanımı

Pars Aqua Master Su Düzenleyici doğal filtre malzemesi temiz su ile yıkandıktan sonra filtre içerisine yerleştirilir.

Ortalama olarak 250 litre için 500 gram filtre malzemesi kullanılmaktadır.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0552 3307100-0532 5466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu