AktüelGüncelTürkiye

İngilizler karantinadan kurtulmak için Türkiye’yi kullanıyor?

Paylaş:

İngilizler karantinadan kurtulmak için Türkiye'yi kullanıyor?

Halk TV’de Ayşenur Arslan’ın sunduğu Medya Mahallesi programına konuk olan Prof. Dr. Bengi Başer, İngiltereli turistlerin karantinadan kurtulmak için Türkiye’yi nasıl kullandıklarını anlattı.

Bilgilerini İngiltere’den doğruladığını söyleyen Başer, ”İngiltere’de karantina koşullarını kademeye ayırıyorlar. Türkiye, yeşil bölge olarak gösteriliyor. Bu, Türkiye’den gelenlerin ev karantinasında kalması gerekiyor. Turuncu ve kırmızı ülkelerden giderseniz 2 bin sterlin olan otellerde kalmak zorunda kalıyorsunuz. Hindistan ve Pakistan kırmızı bölgede kalıyor. Kırmızı kategorideki ülkeleren gelen turistler doğrudan İngiltere’ye değil, Türkiye’ye geliyor, hem burada daha az paraya 10 gün geçiriyorlar hem de tatil yapıyorlar” dedi.

Başer, gelen turistlerin günlük 30 avro gibi bir ücrete otellerde kaldıklarını belirtirken, ”Türkiye’ye geliyorlar, daha ucuz bir şekilde geçiriyorlar. Buradaki 10 günlük süreyi doldurduktan sonra, İngiltere’ye gittiklerinde çok büyük bir para ödemek zorunda kalmıyorlar” diye konuştu.

Çinko Sülfat Heptahidrat

Çinko sülfat, inorganik bir bileşik ve besin takviyesidir. Ek olarak, çinko eksikliğini tedavi etmek ve yüksek risk altındaki durumları önlemek için kullanılır.

Çinko sülfat, hayvan yemlerinde, gübrelerde, diş macunlarında ve tarım spreylerinde çinko sağlamak için kullanılır. Çinko sülfat, birçok çinko bileşiği gibi, çatılarda yosun gelişimini kontrol etmek için kullanılabilir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0216 4426626

0552 3307100-0552 3308100

www.kimyadeposu.com

Kimyadeposu.com

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları , Seramik-Hamur Tutkalı,Çiçek Tutkalı,Mücellit Tutkalı,Panç Tutkalı,Taş ve Boncuk Tutkalı,Kumaş-Aplike ve Keçe Tutkalı

Transfer Dekopaj Tutkalı,İp ve Dantel Sertleştirme Tutkalı,Ahşap Montaj Tutkalı

Hobi Tutkalı,Puzzle Tutkalı ,Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu