GüncelGündem

İşte Elon Musk’ın yeni planı! Şirketler için altın, hükümetler için gri renkte tik olacak

Paylaş:

Milyarder iş insanı Elon Musk’ın satın aldığı Twitter‘da fiyatlı mavi tik uygulamasında yine düzenlemeye gidiliyor. 2 Aralık’ta Twitter Blue hizmetini tekrar başlatacağını duyuran Musk, düzenlemenin detaylarını bir toplumsal medya kullanıcısına verdiği cevapta paylaştı.

ŞİRKETLER İÇİN ALTIN, HÜKÜMETLER İÇİN GRİ TİK

Şirketler için altın, hükümetler için gri renkli tiklerin geleceğini belirten Musk, “Gecikme için özür dileriz, Doğrulama hizmetini süreksiz olarak önümüzdeki hafta Cuma günü kullanıma sunuyoruz. Şirketler için altın renkli, hükümetler için gri renkli, bireyler için isemavi renkli (ünlü olsun ya da olmasın) doğrulama işareti kullanılacak. Tüm doğrulanmış hesaplar, işaret etkinleştirilmeden evvel manuel olarak doğrulanacaktır. Bu durum acı verici fakat gerekli” sözlerini kullandı.

BİREYSEL HESAPLARDA MAVİ TİK

Yeni doğrulama işaretleri hakkında detaylı açıklamayı önümüzdeki hafta yapacağını söyleyen Musk, “Neyin ‘kayda bedel’ olduğuna karar vermek çok öznel olacağından, doğrulanan tüm bireyselhesaplarda birebir mavi onay işareti olacaktır. Bireyler, bir kuruluş tarafından doğrulanırsa, o kuruluşa ilişkin olduklarını gösteren ikincil küçük bir logoya sahip olabilirler. Daha uzun açıklama haftaya gelecek” dedi.

MANUEL OLARAK DOĞRULANACAK

Milyarder iş insanı, ileriye dönük olarak, tik işareti platformda görünmeden evvel, tüm hesapların Twitter’daki bir grup tarafından manuel olarak doğrulanacağını kaydetti.

SAHTE HESAPLAR ÇOĞALMIŞTI

Öte yandan Musk, geçersiz hesapların artması nedeniyle ayda 8 dolarlık (yaklaşık 150 TL) Twitter Blue abonelik hizmetini duraklatmak zorunda kalmıştı. Musk çalışanlarına herkesin katıldığı bir toplantıda, kimlik taklidi ve mavi tikleri alan düzmece hesaplarla uğraş edebileceklerinden emin olana kadar Twitter’ın hizmeti tekrar başlatmayacağını belirtmişti.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu