Siyaset

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu’dan dikkat çeken çıkış: İttifak başka bir şey, iş birliği başka bir şey

Paylaş:

Türkiye, 2024’te yapılacak mahallî seçimleri konuşurken, siyasi partiler seçimle ilgili siyasetlerini birer birer açıklıyor. Son olarak bütün vilayetlerde kendi adaylarıyla seçime gireceklerini ilan eden İyi Parti‘den yeni bir açıklama geldi. YETERLİ Parti Sözcüsü Kürşad Kuvvetli, seçimlere farklı girme konusunda kararlarının net olduğunu belirtse de, “İttifak öteki bir şey, iş birliği öteki bir şey” dedi.

İYİ PARTİ SÖZCÜSÜ GÜÇLÜ’DEN “İŞBİRLİĞİ” ÇIKIŞI

İYİ Parti’nin Genel Yönetim Heyeti (GİK) toplantısından, kendi adaylarıyla lokal seçime girme kararı çıkmasının tesirleri siyaset gündemini hareketlendirdi. YETERLİ Parti Sözcüsü Kürşad Kuvvetli, Milliyet Gazetesi’nden Didem Özel Tümer’e açıklamalarda bulundu.

“İTTİFAK YOK”

İttifak konusuna ait konuşan Güçlü, “Bu bahiste net bir karar alındı. ittifak yok. Esasen 2023 seçimlerindeki oy pusulasının ortadan kalkmasından sonra hukuken de bitmişti” dedi.

“İTTİFA ÖTEKİ BİR ŞEY, İŞ BİRLİĞİ DİĞER BİR ŞEY”

Parti Sözcüsü Kuvvetli, “Biz bugün ittifak sisteminin bu haliyle milletin tercih yapabilme hakkını her geçen gün yok ettiğine inanıyoruz. Seçmen iki kutup ortasında bir sarkaç üzere adeta kıskaca alınıyor” sözlerini kullanarak, “İttifak diğer bir şey, iş birliği öbür bir şey.” dedi.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu

İMAMOĞLU VE YAVAŞ’IN KELAMLARINA YANIT

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu’nun “Hala müzakere edilebilir” ve Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Lideri Mansur Yavaş’ın “Seçime kadar köprünün altından daha çok sular akar” açıklamalarına karşılık veren Kuvvetli, “Partimizin genel yönetim şurası kararı açık. Kendi adaylarımızla seçime gireceğiz. Adaylarımızı da aday adaylarımız ortasından teşkilat ve halkın eğilimlerini dikkate alarak belirleyeceğiz.” tabirlerini kullandı.

İYİ PARTİ’DEN LOKAL SEÇİM KARARI

İYİ Partisi Kürşad Güçlü, 13 Eylül’de partisinin genel merkezinde yaklaşık 3 saat süren Genel Yönetim Heyeti (GİK) toplantısının akabinde gazetecilere açıklamalarda bulunmuş ve “Türkiye genelinde 81 vilayet ve ilçelerinde partimizin kendi adaylarının teşkilatlarının görüşlerinin yanı sıra her seçim etrafında aday adaylarımıza yönelik halkın eğilim ve tercihlerinin dikkate alınarak tespit edilmesine karar verilmiş olup, sürecin idaresinde parti Başkanlık Divanımız yetkilendirilmiştir” demişti.

“SEÇİMLERE TEK BAŞIMIZA GİRECEK ÜZERE HAZIRLANACAĞIZ”

Öte yandan ÂLÂ Parti’nin mahallî seçim kararı şimdi belirli olmadan UYGUN Parti Genel Lideri Meral Akşener, 3 Eylül’de bir düğün merasimine katılmak için Bursa’ya gitmiş ve orada kıymetli açıklamalarda bulunmuştu. Akşener, basın mensuplarına yaptığı konuşmada, “Bu seçimlere her bir yerde tek başımıza girecek üzere hazırlanacağız. Bu netlikle söylüyorum. Biz hür ve müstakil bir siyasi parti olarak bu seçimde kendimizin kaç kilo ettiğini tarttıracağız, göreceğiz, paylaşacağız” tabirlerini kullanmıştı.

Kaynak: Haberler.com / Siyaset

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu