Siyaset

İzmir’de ‘Kazım Yevimli’ seçime en hazır aday adayı

Paylaş:

İZMİR (İGFA) – Türkiye 2023 yılında seçime gidecek. Takvime göre haziran ayında gerçekleştirilecek genel seçimlerin birkaç ay öne alınabileceği konuşulurken, siyasi partiler yavaş yavaş seçim çalışmalarının startını vermeye başladığı ifade ediliyor.

Seçim için milletvekili aday adayları sahaya inmeye hazırlanırken; İzmir’de bir isim, aday adaylığı çalışmalarına yaklaşık 1 yıl önce başlayarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

Bu isim, CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kazım Yevimli. Yevimli, yaklaşık 1 yıl önce başladığı saha çalışmalarında 1. Bölge’de neredeyse adım atmadık yer bırakmayarak, CHP’yi iktidara taşımak için sokak sokak dolaşıyor, vatandaşlarla bir araya gelip talep ve şikayetlerini dinliyor.

7 BİNDEN FAZLA İNSANA İSTİHDAM

1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yevimli’nin seçim çalışmaları kapsamında, yaptığı çalışmalar incelendiğinde; ilk göze çarpan detayın istihdama olan katkısı olduğu göze çarpıyor.

Yevimli, istihdam sorunun Türkiye’deki en büyük sorunlarından bir tanesi olduğu gerçeğinden yola çıkarak, tamamen gönüllülük esasıyla oluşturduğu bir sistemle İzmir’de 7 binden fazla insana istihdam desteği sağladı. Bu çalışması basında Buca’nın İŞKUR’u olarak anılmasını sağladı. İstihdam hareketi ile binlerce insan tarafından sevilmeye başlayan Yevimli’nin arkasındaki kitle büyüyünce bu da aktif siyaset yaptığı partisi içerisinde daha çok tanınmasına ve kendisinden beklentilerin yükselmesine sebep oldu.

İstihdam hareketinin yanından işçi dostu bir hayat görüşü olan ve sendikacılık geçmişi de bulunan Yevimli, İzmir’deki hemen hemen tüm işçi direnişi hareketlerine destek vermek için alana indiği görülüyor. Sendikal eylemlerde işçilerin yanında saf tutmasıyla ve her mesajında emeğin kutsal değer olduğunu vurgulamasıyla işçiler nezdinde de belli bir sevgiye nail olmayı başaran Yevimli, arkasına sendikal desteği almayı başardı.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu