Siyaset

Kılıçdaroğlu’ndan partisine: Kendinizi iktidar milletvekili gibi düşünün ve toplumu öyle kucaklayın

Paylaş:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin İzmir kampının son günündeki toplantıda 6’lı masa vurgusu yaparak milletvekillerine “Sahada olun” talimatı verdiği öğrenildi.

Cumhuriyet’ten Sarp Sağkal’ın haberine göre; Kılıçdaroğlu toplantıda 6’lı masaya ilişkin olarak “Sonuna kadar kararlı bir şekilde yürüyeceğiz. Bu birliktelik Türkiye’nin birleşmesini, kucaklaşmasını sağlayacak. Bütün görüşlerin birbirini anlamasına neden olacak. Buna sonuna kadar sahip çıkacağız” değerlendirmesini yaptı.

Milletvekillerine seslenen Kılıçdaroğlu’nun, “Asla gevşemeyin. Her insanımıza ulaşmaya çalışacağız. İnsanlara sorunlarının ne olduğunu soracağız. Sorunlarına cevaplarımızı, projelerimizi anlatacağız. Bugüne kadar bütün çözümleri biz inşa ettik. Şu anda göreve hazırız. Sizin göreviniz insanlara çözümlerimizi anlatıp hazır olduğumuzu hissettirmek. Bunun için yeterli projeye, bilgiye, alt yapıya sahibiz” dediği aktarıldı. 

Kılıçdaroğlu’nun iktidar vurgusu yaptığı da öğrenilirken, “Devleti yönetmeye talibiz. Kendinizi iktidar milletvekili gibi düşünün ve toplumu öyle kucaklayın” ifadelerini kullandığı belirtildi. 

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu