Kızının Arkadaşıyla İlişkiye Giren Kadın 600 Dolar Para Cezası Ödeyecek

Amerika’da 16 yaşındaki kızı ve onun arkadaşları ile oyun oynayan, sonra da kızının 16 yaşındaki erkek arkadaşı ile ilişkiye giren kadın hapis cezası almaktan kurtuldu.

 

ABD’nin Georgia eyaletinde 16 yaşındaki kızı ve onun arkadaşları ile “Çıplak Twister” oynayan, sonra da kızının 16 yaşındaki erkek arkadaşı ile cinsel ilişkiye giren 35 yaşındaki Rachel Lehnardt, hapis cezası almaktan kurtuldu.

600 DOLAR PARA CEZASI ÖDEYECEK

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; Lehnardt, altı yıl gözetim ve 600 dolar para cezasına çarptırıldı. 36 yaşındaki Lehnardt, kızının 16 yaşındaki arkadaşıyla ilişkiye girmek ve reşit olmayan çocukların karşısında fantezi oyuncaklarıyla oynamak iddiasıyla nisan ayında gözaltına alınmıştı.

TUVALETTE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

Beş çocuk annesi Lenhardt, partide kızının 16 yaşındaki bir arkadaşının kendisine tecavüz ederken uyandığını öne sürmüştü. Konu ile ilgili haberlerde Lenhardt’ın kızının arkadaşlarını eve çağırıp parti vermesine izin verdiği ve gençlerin evde esrar içip alkol almasına da göz yumduğu belirtilmişti. Kadının evin oturma odasında gençlerle birlikte çıplak Twister oynadığı ve sonra da evin tuvaletinde 18 yaşındaki bir gençle cinsel ilişkiye girdiği belirtildi.

ÇOCUKLARI DEVLET KORUMASINDA

Georgia’da 16 yaşındaki gençler reşit kabul edildiği için kadına karşı da tecavüz suçlamasının yapılmadığı ancak Lehnardt’ın yaşları 4, 6, 8, 10 ve 16 olan beş çocuğunun devlet korumasına alındığı açıklanmıştı.

ilgili haberler