Kösem Sultan’ın Fişi Çekilecek Mi?

Kösem Sultan Dizisinin, Fişi çekilecek mi? Konuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Yapımcılar, kötü giden reytinglerin ardından Hülya Avşar ve Beren Saat'in ücretinden 15 bin lira indirmek istedi. İkili, set çalışanlarının işten çıkarılacağını bile bile bu teklifi reddetti.

Hülya Avşar ve Beren Saat'in rol aldığı dizi 'Muhteşem Yüzyıl Kösem'in reytingleri her geçen bölüm daha fazla yere çakıldı. Bunun üzerine yapımcılar, birçok yerden kısıtlamaya gitti. Son çare olarak da yönetmenden senariste kadar birçok kişinin maaşlarında da indirim yapıldı.

İKİSİ DE TAVİZ VERMEDİ

Dedikodulara göre yapımcılar, haftalık 60 bin lira alan Avşar ile yine bölüm başına 90 bin lirayı cebine indiren Saat'in ücretinden de 15 bin lira indirim yapmak istedi. Konuyu iki yıldız isme açan yapımcılar, "Bu indirim olmazsa set ekibinden birçok kişiyi işten çıkarmak zorunda kalacağız" dedi. Ancak buna rağmen ne Hülya Avşar ne de Beren Saat, haftalık ücretlerinde indirim yapılmasını kabul etmedi.

OLAN ELEMANLARA OLDU

Bunun üzerine de yapımcılar, aylık 2 bin-2 bin 500 lira alan birçok set çalışanını işten çıkardı. İki yıldız ismin yaşanılacak bu üzücü durumu bile bile 15 bin liralık indirimi kabul etmemesi "Lafa gelince konuşuyorlar ama iş paraya gelince tavırları başka" dedirtti.

BEREN'İN ÇELİŞKİSİ

Yapımcılar: "Ünlü oyuncunun sosyal medyada yaptığı 'halkçı' çıkışlarıyla yaptıkları arasında büyük fark var" dedi.

Asla Vazgeçmem 36. Bölüm -Video Haber-