Kuran’ a el basıp ,hacısını,hocasını şahit gösteren kripto adam …

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak ‘ın ,Bülent Arınç’ı eleştirdiği yazısında , devletin üst makamında FETÖ ile ilişkili aileler olduğunu belirterek ,Bülent Arınç’ın ailesini  örnek gösterdi.

Yazı ile ilgili bölüm şu şekilde ;

” (..) Ben , ” Kur’an-ı Kerim’ e el basıp yemin eden,hacısını,hocasını şahid gösteren kripto adam biliyorum.İşin kötü yanı bu türden hala aramızda dolaşan bir sürü hain var.Gerçekten birilerinin masum olduğundan emin misiniz?nasıl emin olabiliyorsunuz.Bu adam Cumhurbaşkanının yaveri olabiliyor..

Mazlum olduğu zannı ile birilerine karşı gösterdiğiniz merhamet ,zalim olduğunu bildiğiniz kişilere karşı cesaretle dile getiremiyorsanız ,orada başka bir sorun vardır demektir..

.Devletin tepe makamında bulunan birileri ,kendi ailesi içindebile FETÖ ile ilişkili birileri varken ,bu çevre hakkkında hiçbir bilgi vermemesi ,ihbarda bulunmaması onlara karşı elle tutulur bir açıklaması olmaması onun bu konuda ne kadar adil ve sağlıklı bir fikir sahibi olduğu noktasında bir kanaatin oluşmasına sebep olmaz mı ?

Bu konuda gözlemlerim ,örneklerim o kadar çok ki ,eşi abla,oğlu imam olanları tanıyorum.Bu işin kasası olduğu söylenenleri de.Arınç’ın ailesi de böyle bir aile.Hiç mi farkına varmadı , hiç mi bilmiyordu,söyleyecek hiçbir sözü yok mu onlara karşı…(…)”