Magazin

Kuzeni, Erkan Özerman’ın vasiyetini açıkladı

Paylaş:

Bir müddettir kanserle uğraş eden ve hayatını kaybeden üretimci, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman için İstanbul’da Zincirlikuyu Camii’nde helallik alındı. Merasime Erkan Özerman’ın kardeşleri Mehmet Volkan Özerman ile Nurkan Tekelioğlu, eski model Engin Koç, eski model Yusuf Azuz, model Ece Gürsel, 1988 Türkiye Hoşu Sibel Tan Arıkan, müzikçi Ege, üretimci İzzet Öz ve sevenleri katıldı.

TOPRAĞA VERİLDİ

Daha sonra Erkan Özerman’ın cenazesi Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Uzuntarla Mahallesi’nde bulunan çocukluğunun geçtiği meskene getirildi. Burada da helallik alındı. Ailesi, yakınları ve sevenleri Özerman’a haklarını helal ederken, kardeşi Nurkan Tekeoğlu’nun ayakta durmakta zahmet çektiği görüldü.

Helalliğin alınmasının akabinde Özerman’ın cenazesi Kartepe’deki Uzuntarla Merkez Mezarlığı’na götürüldü. Mezarlıkta öğlen namazı vakti kılınan cenaze namazının akabinde Özerman toprağa verildi.

“BABASININ MEZARINA GÖMÜLMEK İSTEDİ”

Özerman’ın halasının oğlu Mehdi Nüzhet Çetinbaş hem hastalık sürecini hem de Özerman ile son görüşmelerini anlattı:

“Son görevimizi yerine getirmek için buradayız. Buradaki konut onun çocukluğunun geçtiği yer. 4-5 yaşlarındayken 2’nci Dünya Savaşı sırasında köyde kaldı. Çocukluğu külliyen burada geçtiği için de köye çok bağlıydı. Boş vakitlerinde, bayramlarda hiç unutmadı, daima burada bulundu ve vefat ettiğinde de köyde, burada gömülmek istediği için biz de son görevimizi yerine getirdik. Burada babasının mezarına gömülmek istedi. Münasebetiyle biz de vasiyetini yerine getirdik.”

“İSTANBUL’DA MERASİM YAPILMASINI İSTEMEDİ”

“Öleceğini biliyordu. En son görüştüğümüzde ‘Herhalde bu son senem’ diyordu. Bir de kendisi dünya çapında ünlü bir insan olmasına karşın İstanbul’da muhakkak kendisi için bir merasim yapılmasını istemedi. Teşvikiye Camii’ne gelecekler, orada dedikodu yapacaklar. Bu sanat dünyasının içerisinden yetiştiği için o camiayı çok düzgün tanıyan biri olarak, mutlaka ‘Benim cenazemin üstünden istismar yapmalarına, dedikodu yapmalarına müsaade vermeyeceğim’ diyerek kabul etmedi kendisi ve bu biçimde sade bir merasimle defnedilmek istedi. Biz de vasiyeti gereği buradayız.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu