Bilim - Teknoloji

LG’nin genişleyebilen telefonunun incelemesi yapıldı

Paylaş:

Akıllı telefon pazarı zaman zaman bazı furyalar ile gündeme geliyor. Birkaç yıl önce başlayan katlanabilir ekranlı telefonların modası biraz geçmiş olsa da o dönemlerde LG de kendi hamlesini yapmıştı. CES 2021’de tanıtımını gerçekleştirdiği LG Rollable yani genişleyebilen akıllı telefonuyla dikkat çeken şirket, bu cihazı aktif olarak satışa çıkartmamıştı.

LG Rollable satışa çıkmadan inceleme videosuyla gündeme geldi

LG’nin cihazı niçin satışa çıkarmadığını bilmiyoruz ancak akıllı telefonun halihazırda incelemesi yapıldı. Cihaz ekranda soldan sağa doğru yapılan bir parmak hareketiyle genişliyor ve oldukça ilginç görünüyor. Tanıtımının yapıldığı zaman da etkileyen bu cihaz sonrasında tamamen hakkında konuşulmayan bir telefona dönüştü.

Güney Kore merkezli LG’nin bildiğiniz üzere geçen yıl akıllı telefon pazarından çekileceğini duymuştuk. Ciddi zarar ettiğini açıklayan LG, bu noktada çok maliyetli olacağı tahmin edilen bu cihazı piyasaya sürmekten vazgeçmiş olabilir.

LG’nin bu akıllı telefonun özellikleri de oldukça başarılı bir cihaz olduğunu gözler önüne seriyor. Ekran tarafında POLED tercih edilen cihazın genişlememiş hali 6.8 inç, genişledikten sonra ise 7.4 inçlik bir ekran elde ediliyor. Öte yandan 285 gram olan cihaz 4.500 mAh bataryaya sahip. 128 GB RAM ve 256 GB ROM kapasitesi olan akıllı telefonun kamera tarafında 64 Megapiksel ve 12 Megapiksel bizleri karşılıyor.

Paylaş:

PAROX CAM ÇİZİK GİDERME TOZU

Parox  oto camına nasıl uygulanır?

Parox’un cama uygulanması, boya üzerinde yaptığımız polisaj uygulamaları ile büyük benzerlikler gösteriyor. İkisi arasındaki temel fark, malzemelerin sertlik farkı. Boyalı yüzey cama oranla çok yumuşak. Cam çok sert bir malzeme olduğu için boyaya oranla daha yüksek devir/baskı/süre gerekiyor sonuç alabilmek için...

Parox  uygulamasına geçmeden önce, uygulama yapacağınız camı çok iyi yıkayın, kil uygulayın, cam üzerinde ne kadar boya, reçine, pislik vb. varsa temizleyin. Bu sayede camınızın durumunu daha 
net bir şekilde görebileceksiniz.

Parox un Hazırlanması

Parox toz halinde bir malzeme. Bunu camınızda kullanılabilir hale getirmek için sulandırmanız gerekiyor. Bunun için küçük bir şişeye yaklaşık 50 gr. kadar toz seryum dökün ve azar azar su ekleyip karıştırın/çalkalayın.

Kıvamının ne çok kuru, ne de çok sıvı olması gerekiyor.

Camınızın durumuna göre 50-150 gr. civarında parox

 yeterli olacaktır

Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com-www.nanotozlar.com-www.claypacks.com,www.potasyumsilikat.net

www.netyerim.net,www.dmrsuren.com,www.magnezyumoksit.com,www.nanomikron.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu