Dünya

Meghan Markle ve Prens Harry tekrar Kraliyet Ailesi’ne karşı geldi…

Paylaş:

Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Prens Harry ve Meghan Markle, son yıllarda verdikleri skandal röportajla, Netlix için hazırladıkları belgeselle, Prens Harry’nin kaleme aldığı kitapla sık sık dikkat çekmiş ve tenkit oklarının maksadı olmuştu.

Şimdi çift, yeni bir atakla daha ipleri güzelce geriyor. Markle ve Harry, Archewell isimli web sitelerini; biyografilerine ve son aktivitelerine yer veren Sussex.com isimli bir siteyle değiştirdi. Lakin kaynaklar, Sussex unvanlarını ve kraliyet armalarını ticari hedeflerle kullanmalarının Saray’da şikayetlere neden olabileceğini söylüyor.

Saraydan biri, “Sussex’in kullanımıyla ilgili önemli sıkıntılar yaşayacaklar. Bu bir kraliyet unvanıdır ve şayet bununla ilgili rastgele bir ticarileşme durumu varsa kapatılacaktır. Bunun ne kadar kaba olduğunu görememeleri çok şaşırtıcı” dedi.

Ancak ikili yakın bir kaynak da şunları söyledi: “Prens Harry ve Meghan, Sussex Dükü ve Düşesi’dir. Bu bir gerçek. Bu onların soyadı ve aile ismi.”

YENİ PROJELER Mİ ARIYORLAR?

Prens Harry ve Meghan Markle’ın web sitesi dün akşam yayına girdi. Hem 39 yaşındaki Harry hem de 42 yaşındaki Meghan’ın biyografilerinin yanı sıra ikiliyle ilgili en son haberlere sitede yer veriliyor. Dük; insani yardım uzmanı, askeri emektar, akıl sıhhati savunucusu ve etraf savunucus olarak tanımlanıyor. Karısı ise feminist ve insan hakları ve cinsiyet eşitliğinin savunucusu olarak niteleniyor.

Çiftin çevrimiçi marka değişikliği, birlikte çalışacak yeni imal şirketleri arıyor olabilecekleri istikametindeki spekülasyonların ortasında geldi. İkilinin, Spotify ile olan 18 milyon sterlinlik muahedeleri yakın vakitte sona erniş ve yayın devi Netflix’in kendileriyle olan 80 milyon sterlinlik mukavelesini yenilemeyebileceğine dair söylentiler çıkmıştı.

Pazartesi günü Kral’ın hastalığının duyurulmasının akabinde Prens Harry, eşi Meghan Markle ve iki çocuğuyla birlikte yaşadığı Kaliforniya’dan Londra’ya geçti. Daha sonra yaklaşık 45 dakika boyunca babasıyla sohbet etti. Bu, Kraliçe II. Elizabeth’in Eylül 2022’deki cenazesinden bu yana birinci resmi yüz yüze görüşmeleriydi.

Bu ortada Meghan Markle, hafta sonu klasik Afgan yemeklerini pişirmek için Afganistan’dan ABD’ye yerleşen 15 bayana katıldı.

Sussex Düşesi, Prens Harry ile birlikte kurduğu Archewell Vakfı ile 2023 yılında ‘Hoş Geldiniz Projesi’ni oluşturdu. Archewell Vakfı tarafından yapılan bir basın açıklamasına nazaran programın, Afganistan’dan yakın vakitte ABD’ye yerleşen bayanlar için inançlı bir sığınak ve kapsayıcı bir ortam yaratması bekleniyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu