Güncel

Mehmet Uçum’a bir tepki de AKP’li Mehmet Metiner’den: “Reis bilsin ki rahatsızlık had safhada”

Paylaş:

Mehmet Uçum'a bir tepki de AKP'li Mehmet Metiner'den:

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum’a AKP içinden tepkiler gelmeye devam ediyor. AKP’li Şamil Tayyar’ın ardından AKP’li Mehmet Metiner de Uçum’a tepki göstererek, “Reis’e ölümüne bağlı olanların anlayışı da tarzı da bu değil. Reis bilsin ki rahatsızlık had safhada” dedi.

Geçen hafta tv100’deki bir programda konuşan Uçum, “Ben yurtsever sol demokrat bir adamım, Atatürk hepimizin kırmızı çizgisidir, Türkiye benim kırmızı çizgimdir, cumhuriyetin birikimleri benim vazgeçilmezimdir. Yeni anayasa çalışması bu birikim üzerine kurulacak. Cumhuriyet, laiklik, Atatürk üzerine kurulacak” demişti.

Uçum’un bu sözlerini Twitter’da alıntılayan Şamil Tayyar ise “AK Parti’nin bir lideri var. Karar organı MKYK var. Bir parlamento var. AK Parti’nin parlamentoda bir grubu var. Sanki hepsinin üzerinde, tek karar vericiymiş gibi hüküm cümlesi kuruyor. Bu nasıl bir özgüven? Nasıl bir şımarıklık?” ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti’nin bir lideri var.
Karar organı MKYK var.

Bir parlamento var.
AK Parti’nin parlamentoda bir grubu var.

Sanki hepsinin üzerinde, tek karar vericiymiş gibi hüküm cümlesi kuruyor.

Bu nasıl bir özgüven?
Nasıl bir şımarıklık? https://t.co/OtvdY6iCrD

— Şamil Tayyar (@samiltayyar27) May 25, 2022

Mehmet Uçum’a bir tepki de AKP’li Mehmet Metiner’den geldi. Şamil Tayyar’ın sözlerine destek veren Metiner, “Aynen katılıyorum kardeşim. Uçum’un söylediklerini de üslubunu da kabule değer bulmuyorum. AK Parti bu değil. Reis’e ölümüne bağlı olanların anlayışı da tarzı da bu değil. Reis bilsin ki rahatsızlık had safhada” dedi.

Şamil Tayyar ise Metiner’in paylaşımına, “Eyvallah kıymetli vekilim. Ne yazık ki son dönemde Cumhurbaşkanımızın gölgesini kendi azameti sananların sayısı artmaya başladı. Bir danışman öneride bulunur ama lider gibi racon kesemez. Selamlar” ifadelerini kullandı.

Eyvallah kıymetli vekilim. Ne yazık ki son dönemde Cumhurbaşkanımızın gölgesini kendi azameti sananların sayısı artmaya başladı. Bir danışman öneride bulunur ama lider gibi racon kesemez. Selamlar?

— Şamil Tayyar (@samiltayyar27) May 26, 2022

KEKO75 KALAY SÖKÜCÜ

Metal ayrıştırma işlemlerinde ön temizlik için kullanılır. Rafinasyonu olumsuz etkileyen ve nihai ürün kaybına yol açan metallerin bir kısmının uzaklaştırılmasına yardımcı olur, sarf kimyasalların kullanımında tasarruf sağlar, nihai çökelekte daha rafine sonuç alınmasına katkı sağlar.

Pars alüminyum tozu,parsbakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Parsdemir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksitmürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,parssülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,parssepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars limesülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,parssilisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,parsmagnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyumoksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,parsnikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibdentozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyumsilikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsilnem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,parsmagnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyumsülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars madentozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinkooksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsilsilikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyumtozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,keko75kalay sökücü,kaojel tarımsal kaplama jeli,serajel sera üsüt kaplama jeli,bakırtozu,nital dağlama solüsyonu,pcb test kiti,fire assay fluks,sgs,alfredkniht,bronz tozu,ironfer ağırlık tozu,demir tozu,kurşun tozu,sarı kurşunoksit,mürdesenk,pirinç tozu,ferro alaşım tozları,nanomikron.com,nanomikronmetal tozları,muskovit,kuvars tozu,silika tozu,mika tozu,kalsine kaolin,rafinesaf kaolin,meta kaolin,dmrsüren şirketler grubu,mikronize madenler,kalsiyumoksit,kalsiyum hidroksit,claypacks oksijen emici,grafit tozu,yağlı grafit,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0216 4421200-05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.nanomikron.com, www.claypacks.com, www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.metaltoz.com

jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu