Mele Ali Kelek;Trump’ta cin tesbit etti…”O bir hasta, tedaviye ihtiyacı var”

Irak'ta ,Erbil'in Kelek kasabasında yaşayan,kanser dahil birçok hastalığı özel yöntemlerle tedavi ettiğini iddia eden Mele Ali Kelek, ABD Başkanı Donald Trump'ın içinde cin kaçtığını öne sürdü.

Trump IŞİD'den Daha Tehlikeli!
Trump IŞİD'den Daha Tehlikeli!

Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesud Barzani’ye yakınlığıyla bilinen Rudaw’ın haberine göre; Mele Ali Kelek’i, “Muhammed Resullula Hastanesi” adını verdiği mekanında her gün yüzlerce kişi ziyaret ediyor. Kelek, birçok üst düzey yetkilinin tedavi amaçlı kendisini ziyaret ettiğini ifade ederek, “Onları sopayla döverek tedavi ediyorum” ifadesini kullandı.

Mele Ali Kelek Rudaw’ın “Dünya ABD Başkanı Donald Trump’ın yaptıkları karşısında şaşkın. Ne dersiniz?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Trump’ın içine cin kaçmış. Onun normale dönmesi için ayağının altından vurulması lazım. O bozulmuş, sınırlarını aştı. O bir hasta, tedaviye ihtiyacı var. Eğer tedavi edilmeden bu haliyle devam ederse başkanlığını tamamlayamaz ya delirir ya da öldürürler. Trump herkese saldıran bir mahluk haline gelmiş.”(odatv)

ilgili haberler