GüncelGündem

Muharrem İnce’den katılacağı aktifliği iptal eden rektörlüğe reaksiyon

Paylaş:

Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, öğrenciler tarafından davet edildiği aktifliğin rektörlükçe iptal edilmesi üzerine özel üniversitenin yerleşkesi önünde basın açıklaması yaptı.

Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, Haliç Üniversitesi Atatürkçü Fikir Kulübü üyeleri tarafından öğrencilerle buluşmak üzere üniversiteye davet edildiğini belirtti. 5 Kasım’da düzenlenecek olan aktifliğin hazırlıkları yapıldığı sırada, üniversite rektörlüğü tarafından aktifliğin iptal edildiği duyurulduğunu kaydeden Muharrem İnce, üniversitenin Sütlüce yerleşkesi önüne geldi. İnce öğrencilerle basın açıklaması yaptı.

“ÜNİVERSİTE ÖZGÜRLÜĞÜN VE ÇAĞDAŞLIĞIN MERKEZİDİR” 

Rektörlükçe iptal edilen aktiflikle alakalı seçimin yaklaşması münasebet gösterildiğini tabir eden Muharrem İnce, şöyle konuştu:

* “Seçim yaklaşmış, politikler gelmeyecekmiş. Bu türlü bir şey olabilir mi? AK Parti devrinde, üniversite hem konuşmuyor hem de konuşturmuyor. Rektör, AK Parti’nin İstanbul vilayet Lideri değil ki. Beyoğlu ilçe lideri da değil. Buraya her siyasi partiden insan gelir. Gençlerle buluşur. Çocuklar özgürce sorularını sorar. Konuşmacı da karşılıklar. Üniversite özgürlüğün ve çağdaşlığın merkezidir.

* Bu yasakçı ve korkak zihniyet bu türlü. Ben öğrencilere kelam vermiştim, ‘geleceğim’ demiştim.  Kapının önüne kadar geldim. Zorla içeriye girecek halim de yok. Biz, kederimizi anlatmak istiyoruz. Ekonomiyi, eğitimi, üniversiteleri konuşmak istiyoruz. Mültecileri, sığınmacıları nasıl göndereceğimizi konuşmak istiyoruz. Özgürlüğü, demokrasiyi, hukuk devletini konuşmak istiyoruz. Yasakladım, kimsin sen, babanın dükkanı mı burası?”

“ETKİNLİĞİ İPTAL ETMELERİNE KARŞIN KAPININ ÖNÜNE KADAR GELDİM”

İnce, “Bundan 4 sene evvel, en yüksek ikinci oyu almış bir adam. 15,5 milyon insanın oyunu almış. 5 devir art geriye milletvekili seçilmiş, yasalar çerçevesinde kurulmuş bir siyasi partinin genel lideri, gidip üniversitede, gençlerle buluşamıyor ve konuşamıyor. Her siyasi partinin temsilcisi gelebilmelidir. Bu yasakçı zihniyeti kınamak için aktifliği iptal etmelerine karşın kapının önüne kadar geldim. Çocuklar, evlatlarım, ben sözümü tuttum lakin kendini iktidar partisinin vilayet lideri zanneden rektör, aktifliğinizi iptal etmiş. Size istediğiniz vakit dışarıda bir salon tutalım. Gelin, istediğinizi soruları sorun” diye konuştu. (DHA)

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu