AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu açıklaması

Paylaş:

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu açıklaması

Kocaeli’nde Gülümse Kafe’de basın mensupları ile bir araya gelen İnce, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İnce, “Bardakla ay çiçek yağı, avuçla erik, boş tost bunlar AK Parti döneminin eseri. Geçen gün Erdoğan kameraların karşısına geçti insanlara vaatte bulunuyor. Birincisi uzaya gidecekmişiz. ‘Ayranı yok içmeye’ derler bizim köyde.

İkincisi bakaya olan çocuklara bedelli askerlik verecek. Para lazım demek ki. Üçüncüsü de hükümlülerin Temmuz sonuna kadar izinlerinin uzatılmasına. Demek ki bakamayacak onlara da. Türkiye’ nin geldiği durum bu. Erdoğan buradan çıkamaz.” dedi.

“EKONOMİ KÖTÜ BİRİLERİNİ SUÇLA, ERDOĞAN SEN NECİSİN?”

“Partili Cumhurbaşkanından çıktı şahsın devleti oldu Türkiye” diyen İnce, şu sözlerle iktidarı eleştirdi:

“TUİK Başkanı, Merkez Bankası başkanı dayanmıyor. Erdoğan’ ın bunları düzeltmesi zor. Kurumların gücü ve güvenleri bitti. Egosu kibri yendi her şeyi. 85 milyonu kendisinin yaşadığı gibi yaşadığını zannediyor.

Erdoğan saraylara doymuyor. Bol paça ütüsüz pantolonla gelip, 100 bin dolarlık saatlerle gidecek. Bu iktidardan da muhalefetten de bir şey olmaz. Biz millete yol göstermek istiyoruz.

Ekonomi kötü ancak, kira pahalı ev sahibini suçla, gıdaya zam geldi marketi suçla. Erdoğan sen necisin? Bu işleri senin çözmen lazım. Bu muhalefette bu işleri çözemez. Çözüm üretimde. Üreten bir Türkiye’ de. Biz zengin toprakların yoksul çocukları olmayacağız”

“KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK VERMİYORUM”

Bir basın mensubunun, “Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adayı olmasını destekliyor musunuz?” şeklindeki sorusuna İnce, şu yanıtı verdi:

Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vermiyorum. Neden destek vereyim? Memleket Partisinin kendi adayı olacak. Ben partinin genel başkanı olarak Cumhurbaşkanı adayı olacağım diyorum. Belki başkası da çıkar. Aday olur. Üyelerin önüne sandık koyacağız.

Bu seçimlerde muhtemelen ben kazanacağım. Ama yarın başkası kazanacak. Üyeler kimi seçerse aday o olacak Türkiye’ye demokrasi getireceksen önce kendi partine getireceksin. İktidar da muhalefet de tek adam rejimiyle yönetiliyor.

Madem öyle 2018’de aday olsaydı, 2014’te olsaydı. Neden? Kazanamayacaktı. 2018’de ‘gel Muharrem aday ol, partiden de aday ol’. Neden Kemal bey 2018’de aday olmadı? Şimdi ekonomi berbat durum ortada, Kemal bey ‘ben bile bu seçimi kazanırım’ mı diyor? 2018’de 2014’de neden aday olmadı?”

“Suriyelilerin gönüllerini kırmadan bürokrasiyle göndereceğiz” diyen İnce, “Kocaeli’ de harika şeyler yapacağız. Kocaeli’ de yüzde 50+1 oy alacağız diyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

KEKO75 KALAY SÖKÜCÜ

Metal ayrıştırma işlemlerinde ön temizlik için kullanılır. Rafinasyonu olumsuz etkileyen ve nihai ürün kaybına yol açan metallerin bir kısmının uzaklaştırılmasına yardımcı olur, sarf kimyasalların kullanımında tasarruf sağlar, nihai çökelekte daha rafine sonuç alınmasına katkı sağlar.

Pars alüminyum tozu,parsbakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Parsdemir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksitmürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,parssülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,parssepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars limesülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,parssilisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,parsmagnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyumoksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,parsnikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram tozu,pars molibdentozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyumsilikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsilnem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,parsmagnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyumsülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars madentozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinkooksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsilsilikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyumtozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,keko75kalay sökücü,kaojel tarımsal kaplama jeli,serajel sera üsüt kaplama jeli,bakırtozu,nital dağlama solüsyonu,pcb test kiti,fire assay fluks,sgs,alfredkniht,bronz tozu,ironfer ağırlık tozu,demir tozu,kurşun tozu,sarı kurşunoksit,mürdesenk,pirinç tozu,ferro alaşım tozları,nanomikron.com,nanomikronmetal tozları,muskovit,kuvars tozu,silika tozu,mika tozu,kalsine kaolin,rafinesaf kaolin,meta kaolin,dmrsüren şirketler grubu,mikronize madenler,kalsiyumoksit,kalsiyum hidroksit,claypacks oksijen emici,grafit tozu,yağlı grafit,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0216 4421200-05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.nanomikron.com, www.claypacks.com, www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.metaltoz.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu