GüncelGündem

Muhtardan sendika liderine dayak

Paylaş:

Kahramanmaraş’ta AKP Küme Lider Vekili Becerikli Ünal’a toplumsal medya hesabından tenkit yorumu yapan sendika lideri Kemal Yusuf Aydın’ın, AKP’li olduğu belirtilen muhtar ve üç kişi tarafından dövüldüğü ileri sürüldü.

Hürriyetçi Sıhhat Sen Kahramanmaraş Vilayet Lideri Kemal Yusuf Aydın, toplumsal medya hesabından AKP Küme Lider Vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Yetenekli Ünal’a Afşin İlçesi’nde seçim devri temeli atılan fakat daha sonra çivi bile çakılmayan Sevin Göleti ile ilgili bir tenkitte bulundu.

Aydın, toplumsal medya paylaşımında, Ünal’ın Ankara’da muhtarlarla yaptığı toplantıya atıfta bulunarak, “Sayın Vekilim umarım muhtarları Ankara’da sıkıştırmadınız. Afşinli bir vatandaş olarak Sevin’e yapılacak göleti ne yaptınız? Sevin’in 7 muhtarı bu mevzuyu lisana getirdi mi sizlere? Hani her seçim periyodunda gelip Sevin’e temel attığınız gölet var ya. 20 senede 5 kere gelip gölet temeli attığınız Sevinli muhtarlar bu mevzuyu lisana getirmişlerdir umarım sözlerini kullandı.

MUHTARDAN ÜNAL’I SAVUNMALI YANIT 

Aydın’ın bu iletisine Afşin’in Alpaslan Mahallesi muhtarı Aziz Kır, “Siz sendikacıları bu türlü istişare toplantılarına çağırınca sıkıştırıyorlar mı? İşini layıkıyla yapan bir muhtarı hiç kimse sıkıştıramaz.  Artık üslubuna dikkat et. Hiçbir muhtar senin üzere nerede menfaati varsa oraya dönmüyor. Herkes layıkıyla misyonunu icra etmeye çalışıyor” diye cevap verdi.

Bu sefer Sendika Lideri Aydın, Alpaslan Mahallesi Muhtarı Kır’ın karşılığına, “Aziz Kır hayırdır üslubuna dikkat etmek ne olur ki? Bence sen kendini ve haddini aşma. Muhtar akıllı ol. Yorumu da sana yapmadım. Kendini bil. Ağzını topla konuş” diye yanıt verdi.

KAFASINA YEDİ DİKİŞ ATILDI

Yazışmanın akabinde daha evvelce tanıdığı Alpaslan Mahallesi Muhtarı Aziz Kır’ın telefonla arayarak, yazdığı yorumun kendisiyle alakası olmamasına karşın neden yanıt verdiğini sorduğunu söyleyen Hürriyetçe Sıhhat Sen Kahramanmaraş Şube Lideri Kemal Yusuf Aydın tezlerini şöyle sürdürdü:

– Bana ağza alınmayacak küfürler etti. ‘Neredesin, geliyorum’ dedi. Ben de adresimi verdim. Yarım saat sonra 3 şahısla geldi. Ellerine ne geçirdilerse onunla başıma vurup konutumun önünde darp ettiler. Hastaneye gittim. Başıma yedi dikiş atıldı. 7 gün iş göremez raporu verildi ve kendilerinden şikayetçi oldum. Bana saldıranlar, Yetenekli Ünal’a bir vatandaş olarak yaptığım yorumdan ötürü saldırdı.

– Muhtar AKP’li Aziz Kır, yanındakiler ise AKP’li olarak bilinen Kemal Karatut, Osman Karakuş ve olaydan sonra ortadan kaybettirilen bir gençti. Aslında emniyet güvenlik kameraları imgelerini aldı. Bu kişinin kim olduğu da ortaya çıkar. Bu kişi bana sandalye ile vurdu. Durumu Vali Bey’e de anlattım telefonda. Şikayetçi oldum. Artık muhtarlar AKP’nin kabadayılığını yapıyorlar.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu