AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

Mustafa Sarıgül: Türkiye’yi çok zor günler bekliyor

Paylaş:

Mustafa Sarıgül: Türkiye'yi çok zor günler bekliyor

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Erzurum’un Yakutiye ilçesi Gürcükapı semtindeki il binasının açılışını yaptı, il kongresinde konuştu.

Sarıgül, Erzurum’daki yeşil kartlı sayısının Türkiye ortalamasının üstünde olduğunu, bölge illeri arasında en fazla banka kredisi kullanan ilinde yine  Erzurum olduğunu belirterek, “Bunlar da gösteriyor ki Erzurum ekonomisinde bir sıkıntı var. Erzurum’u kış turizminde parlatmak, sanayide, hayvancılıkta geliştirmek, Erzurum’a görkemli bir stadyum yapmak inşallah bize nasip olacak.

Erzurumlu doğalgaz fiyatları yüzünden kombisini yeteri kadar açamıyor, ısınamıyor. Sayın Cumhurbaşkanı, “doğalgaz desteği verilecek” dedi ama Sayın Bakan “üzerinde çalışıyoruz” diyor. Doğalgaz desteğini yapmakta inşallah bize nasip olacak. Türkiye Değişim Partisi şehir içi ulaşım, elektrik, su ve doğalgaza erişmeyi temel insan hakkı olarak gören bir partidir” dedi.

“DİĞER PARTİLER DÜNÜ GAZETELER KİMSE OKUMAZ ONLARI”

TDP’nin, bir başka partiye veya bir lidere karşı küstüğü ya da kızdığı için yola kurulmadığını anlatan Sarıgül, “ Bizim çizgimiz merhamet, bereket ve adalet çizgisidir. Biz sağ veya sol parti değiliz.

Biz Atatürk milliyetçisi olan, bayrağına, toprağına, ulusal birliğine bağlı bütün yurttaşlarımızı saygıyla sevgiyle buluşturacak olan bir partiyiz. Biz ekmeğinin peşinden gidenlerin partisiyiz. Diğer partilerin bagajları dolu, günah defterleri kabarık, onların fikirleri denenmiş fikirler. Diğer partiler, dünkü gazeteler kimse okumaz onları…” diye konuştu.

Türkiye Değişim Partisi’nin herkesten oy alacağını, herkesin partilerine  oy vereceğini ifade eden Sarıgül, “ Çünkü biz herkesin partisiyiz. Türkiye, 2022 yılına maalesef büyük sorunlarla girdi. Halkın dayanacak gücü kalmadı. Ülkeyi yönetenlerin, milletin ıstırabına seyirci kalmaması lazım.

Asgari ücretin ve emekli maaşlarının açlık sınırının altında kalmayacak şekilde, üç ayda bir güncellenmesi lazım. Elektrikte düşük tarife sınırının aylık 150 kilovatsaatten, 230 kilovatsaate yükseltilmesi, elektrik, doğalgaz ve suda KDV oranının yüzde 1’e düşürülmesi lazım. Türkiye’nin ekonomik durumu iyi değil. Türkiye’yi çok daha zor günler bekliyor. Ama umutsuz olmaya, enseyi karatmaya gerek yok. Atan bir kalp varsa, umut vardır. Çarpan bir yürek varsa umut vardır. Türkiye Değişim Partisi Türkiye için atan bir kalp, millet için çarpan bir yürektir.

“84 MİLYONUN HAKKINI 84 KİŞİ YİYEMEYECEK”

Türkiye Değişim Partisi’nin iktidara gelmesi halinde ne yapacağını ve  nasıl yapacağını da anlatan Mustafa Sargül, önceliklerini şöyle sıraladı:

“Vicdanlı ve ehil kadrolarla iş başına geleceğiz ve ülke sorunlarını biz çözeceğiz. Bizim iktidarımızda; en düşük emekli maaşı, asgari ücretin üstünde olacak.En düşük memur maaşı, yoksulluk sınırının üstünde olacak. Herkesin yapacak işi, yiyecek aşı, başını sokacak bir evi olacak. Pahalılığı biz bitireceğiz.

Mutfaklara huzur gelecek. Esnafa sicil affı çıkacak. 3600 ek gösterge bekleyenler ve EYT’liler haklarını hemen alacak. Boşalan kadrolara atamalar hemen yapılacak. Şehit ve gazi maaşları artacak. Mülakat kalkacak. KYK öğrenim kredisi borçları sıfırlanacak.

Eğitimde fırsat eşitliği sağlanacak. Zenginin çocuğuyla fakirin çocuğu aynı okulda okuyacak. Çiftçiye alım garantisi verilecek. Yolsuzluk, israf ve şatafat bitecek. 84 milyonun hakkını 84 kişi yemeyecek, yiyemeyecek. Türkiye Değişim Partisi iktidarıyla ülkemize varlık, bolluk, bereket gelecek, Türkiye, geniş bir nefes alacak, rahata kavuşacak.”

Pars Aqua Master Su Düzenleyici

Suyu temizler ve berraklaştırır.

Suyun içindeki mikroorganizmaları temizler.

Doğal filtrasyon malzemesidir.

Sudaki kimyasalları ve zararlı mikro canlıları temizler.

Sudaki ph değerini dengeler

Amonyum tutucudur

Sudaki kötü kokuyu engeller.

Su değişimlerini azaltır.

Tatlı su akvaryumları için uygundur.

Kullanımı

Pars Aqua Master Su Düzenleyici doğal filtre malzemesi temiz su ile yıkandıktan sonra filtre içerisine yerleştirilir.

Ortalama olarak 250 litre için 500 gram filtre malzemesi kullanılmaktadır.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0552 3307100-0532 5466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu