AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

Mustafa Sarıgül, üyesi sayısını öğrenince sert çıktı

Paylaş:

Mustafa Sarıgül, üyesi sayısını öğrenince sert çıktı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bugün Bodrum’da düzenlenen Türk sinemasının efsane ismi Fatma Girik’in cenaze törenine katıldı. Cenaze töreni sonrasında partinin ilçe merkezindeki İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Mustafa Sarıgül, İlçe Başkanı Nagihan Bayram ile sohbet etti.

ÜYE DOSYASINI İSTEDİ, SAYIYI ÖĞRENİNCE SERT ÇIKTI

Sarıgül ardından Bayram’dan ilçedeki üyelerin bulunduğu dosyayı istedi ve kaç üye olduğunu sordu. Nagihan Bayram’ın “170” yanıtı vermesi üzerine sinirlenen Sarıgül eline sık sık dosyaya vurarak “Koca Bodrum’da 170 üye olur mu?” diyerek kızdı.

İlçe Bayram’ın “Üç ayda bu kadar oldu efendim” demesi üzerine Sarıgül bu kez “Mayıs ayında geldiğim zaman, 170’in yanına bir sıfır daha koymuş olacaksın! Hayır bu benim mücadelem değil hepimizin mücadelesi, bir değişime ihtiyaç var değişime, biz değişimi buradan başlatacağız, siz burada tuzu kuruların başkanı olmayın, halkın başkanı olun” diyerek de talimat verdi. Bayram’ın ise “Anlaşıldı efendim” dediği duyuldu.

VİDEOYU TİKTOKTAN PAYLAŞTI

Sarıgül ilçe binasında ilçe başkanı Nagihan Bayram’la geçen o diyaloğun videosunu sosyal medya hesabından da paylaştı.

Neden Potasyum Silikat Kullanmalı?

Besleme programına alacağınız potasyum silikat bitkilerinize birçok fayda sağlayacaktır. Çevre stresine, sıcak hava,soğuk hava, su ve toprak toksisitesini azaltma, büyüme de kök ve yaprakta büyük faydası vardır. Topraktaki faydalı bakterilere katkısı sayesinde kök gelişimine%80’e kadar faydası olur.

Bitki üzerine uygulanan potasyum silikat bitki üzerinde görünmez bir bariyer oluşturarak böcek ve mantar saldırılarını en aza indirerek bitkinin zarar görmesini engeller. Bu sayede yetişen bitkilerin hastalıklara ve diğer zararlılara direnç kazanmış olur.

Kök bölgesinde besin elementlerinin alınımını, yapraklardaki klorofil konsantrasyonunu ve RUBP karboksilaz enzimini dengeleyerek bitkinin kuvvetli bir şekilde gelişmesini sağlar

Yapılan araştırmalar sonucunda klonlanan ürünlerde ve yeniden döllenen tohumların çimlenmesinde %90 a kadar bir artış gözlemlenmiştir.

Bir başka araştırmada ise kuru meyve ağırlığına da etkisi olduğu görülmüştü

Kalsiyum ve borun birbirleri üzerinde sinerjik etkisine silikon desteği eklendiğinde topraktan kolayca alınamayan, taşınması zor olan kalsiyumun aşağıdan yukarı taşınmasında asansör görevi görür.

Çinko eksikliğini, aşırı fosfor, mangan, sodyum ve alüminyum toksisitesini tolere eder.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0552 3307100-0532 5466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,

Kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu