AktüelGüncelGündemTürkiye

Müzisyen Hüseyin Turan’dan Bakan Özer’e yanıt

Paylaş:

Müzisyen Hüseyin Turan’dan Bakan Özer'e yanıt

Müzisyen Hüseyin Turan, donanımlı olsalar bile kekemelerin öğretmenlik yapamayacağını ifade eden Milli Eğitim Bakanu Mahmut Özer’e, Twitter’dan yanıt verdi.

Özer’in, öğretmenlik mülakatlarında bazı adaylara haksızlık yapılarak düşük puan verildiği ve kimi cemaatlere öncelik tanındığı iddialarına karşılık, “Size John Nash örneği vereyim. Çok büyük bir dehaydı ama iyi bir öğretmen olabilir miydi? Yani bazen donanımlı, bilgili de olsanız anlatma kabiliyeti gibi temel bir alanda eksikseniz nasıl öğretmenlik yapacaksınız? Ya da kekeme iseniz mesela… Örnek veriyorum, somut bir olay üzerine konuşmuyorum. Öğretmenlikte işin pedagojik, psikolojik boyutu da var, bunu unutmayalım” sözlerinin yer aldığı bir haberi alıntılayan Hüseyin Turan, cevabında şu ifadeleri kullandı:

“Öğretmenlik belgem bile var, nasıl ders anlattığımı kanıtlarım isteyene.”

Turan’ın Bakan Özer’e verdiği bu yanıt, 2 saat içinde yaklaşık 4 bin Twitter kullanıcısı tarafından beğenildi.

Turan, geçmişte kekemeliğiyle ilgili bir soruya, şakayla karışık, “Fındık yedim geçti, bol bol fındık yiyiniz. Ben kekemelik tedavisi olmadım, gerek de duymadım. Benim mesleğime türkü söylememe engel olmuyor ayrıca bana bir ayrıcalık kattığına da inanıyorum. Kızım doğduktan sonra biraz daha dikkat etmeye başladım, akıcı ve hızlı hale geldi ama geçmedi” şeklinde yanıt vermişti.

Pars Aqua Master Su Düzenleyici

Suyu temizler ve berraklaştırır.

Suyun içindeki mikroorganizmaları temizler.

Doğal filtrasyon malzemesidir.

Sudaki kimyasalları ve zararlı mikro canlıları temizler.

Sudaki ph değerini dengeler

Amonyum tutucudur

Sudaki kötü kokuyu engeller.

Su değişimlerini azaltır.

Tatlı su akvaryumları için uygundur.

Kullanımı

Pars Aqua Master Su Düzenleyici doğal filtre malzemesi temiz su ile yıkandıktan sonra filtre içerisine yerleştirilir.

Ortalama olarak 250 litre için 500 gram filtre malzemesi kullanılmaktadır.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0552 3307100-0532 5466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu