Okuyan: “Gül ve Davutoğlu Amerika’nın yeni tezgahında görev bekliyorlar”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yaşar Okuyan, KRT'de Çağlar Cilara'nın programında, hasta yatağında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için dua ettiğini söyledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yaşar Okuyan, KRT’de Çağlar Cilara’nın programında, hasta yatağında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için dua ettiğini söyledi.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara’nın “Haber Merkezi” isimli programında konuşan Yaşar Okuyan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Amerika’nın yeni tezgahında görev beklediklerini ileri sürerek, “Ben hasta yatağımda Tayyip Erdoğan için dua ediyorum” diye konuştu.

Yaşar Okuyan, “David’in oğlu. Süper zekalı bir adam. Stratejik derinlik. Bir derinlik yaptı, Allah Allah içinden çıkamıyoruz. Abdullah Gül de, Davutoğlu da Amerika’nın yeni tezgahında görev bekleyen insanlar. Bir taraftan Tayyip Erdoğan’ı götürmeye çalışıyor Amerika. Attan memnun, süvariyi değiştirecek. Bunun tezgahını, Abdullah Gül, Davutoğlu, Babacan gibilerle yapmaya çalıştılar” dedi.

Yaşar Okuyan’ın programda yaptığı açıklamaların özeti şöyle:

“Ben hasta yatağımda Tayyip Erdoğan için dua ediyorum. 15 Temmuz’dan itibaren tezgah kuruluyor. Türkiye’yi istila planı. Süvariyi değiştirip yerine yeni, Türkiye’nin en az 15-16 tane vilayetini parçalayıp Kürt devletlerine kapaklanacak, Barzani’ye kapaklanacak proje getiriyorlar. Tayyip Erdoğan FETÖ ve PKK’nın bu ülkenin varlığına yönelmiş tehlikeler olduğunu görüyor ve bunlarla mücadele ediyor. Tayyip Erdoğan’a bir şey olsa Türkiye iyice karışır ve Amerika, İsrail, İngiltere topraklarımıza çökecek. Kıbrıs dahil tamamen elimizden çıkacak”

ilgili haberler