Orhan Gencebay’ın Erdoğan tesbiti:”Olağanüstü görevler yapmak için doğduğuna inanıyorum”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a doğum günü ziyaretinde bulunanlar arasında yer alan ünlüler  Sibel Can, Hülya Koçyiğit, Yavuz Bingöl, Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses ziyaret sırasında konuşulanları anlattı. Gencebay, “Kendilerinin 26 Şubat 1954 yılında ‘Maksat vatansa gerisi teferruattır’ diyerek olağanüstü görevleri yapmak için doğduğuna inanıyorum” dedi.

Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Yavuz Bingöl, Hülya Koçyiğit, Cengiz Kurtoğlu, Hasan Kaçan, Cemal Hünal, Kadir Çöpdemir, Sibel Can, Serdar Gökhan, Burak Hakkı, Demet Tuncer, Mehmet Bozdağ ve Osman Soykut’un da aralarında olduğu isimler dün doğum günü nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Beylerbeyi Sarayı’nda ziyaret etti.

Orhan Gencebay, “Bugün Cumhurbaşkanımız’ın doğum gününü, sanatçı dostlarımızla hep beraber gönlümüzce kutladık. Önce kendisinden, kendilerine iyi bakmasını, iyi uyumasını, sakin ve sabırlı olmasını özellikle istiyoruz. Sağlığı önce kendisine, vatana, hepimize çok lazım. Kendilerinin 26 Şubat 1954 yılında ‘Maksat vatansa gerisi teferruattır’ diyerek olağanüstü görevleri yapmak için doğduğuna inanıyorum. Nice mutlu yıllara tüm sevdikleriyle, milyonlarca sevenleriyle ulaşmasını diliyor, doğum gününü en büyük sevgi ve saygıyla kutluyoruz” diye konuştu.

Jurnalci.com