GüncelGündem

Ortaköy’de takım elbiselilerin 1’i kadın 3 kişiyi öldüresiye dövdüğü olayda 5 kişi tutuklandı

Paylaş:

Ortaköy’de 8 Eylül Perşembe gecesi saat 01.30 sıralarında ünlü bir cümbüş yerine gelen Mesut B., Recep Ç. ve İnci Cennet E., özel güvenlikler tarafından içeri alınmadı. Bunun üzerine çıkan tartışmada içeri alınmayanlardan biri, güvenlik görevlilerinden birine baş attı.

2 ERKEK VE 1 BAYANI FECİ BİÇİMDE DÖVDÜLER

Yaklaşık 10 kişi olan grup elbiseli güvenlikçiler baş atan bireyle birlikte yanındaki kişiyi ve bayanı yere yatırıp tekme ve yumruklarla darbetti. Daha sonra bir türlü sakinleşmeyen güvenlikler ellerine geçirdikleri sopalarla hem bayanı hem de erkeği feci halde dövdü. Kimi güvenlik vazifelileri ise 3 kişiyi darbeden arkadaşlarına pürüz olmaya çalışsa da başarılı olamadı. Yaşanan dehşet anları yerin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Bu olaydan bir müddet sonra cümbüş yeri önüne gelen silahlı küme ile güvenlikler ortasında arbede çıktı. Olayda silahla vurularak ağır yaralanan bir güvenlik vazifelisi hastaneye kaldırıldı. İhbar üzerine gelen polis takımları soruşturma başlattı.

ÖZEL GÜVENLİK VAZİFELİSİ TUTUKLANDI

Olayın akabinde bugün, polis takımları tarafından ulaşılan Mesut B. ile İnci Cennet E.’nin Beşiktaş Polis Merkezi’nde sözleri alındı. Sözlerinde darbedildiklerini belirten Mesut B. ile İnci Cennet E.’nin şikayetçi olması üzerine polis grupları, kelam konusu cümbüş yerinde çalışan ve olaya karışan özel güvenlik vazifelisi Ferhat A.’yı yakaladı. Ferhat A.’nın süreçlerinin tamamlanmasının akabinde adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

“4 KİŞİNİN YARALANDIĞI HÜCUMDA 5 KİŞİ TUTUKLANDI”

Yaşanan olayla ilgili Beşiktaş Kaymakamı Lider Bakan yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, “İlçemizde bulunan bir işletmede meydana gelen ve bugün toplumsal medyada da paylaşılan olayla ilgili olarak; 08.09.2022 günü gerçekleşen olayda, işletmeye girmeye çalışan ve içeri alınmayan müşterilerle işletmenin güvenlik vazifelileri ortasında yaşanan arbede ve sonrasında gerçekleşen silahlı taarruzda 4 kişi yaralanmış, emniyet görevlilerimizce yapılan çalışmalar sonucunda olaya karışan 5 kişi yakalanarak, çıkarılmış oldukları isimli makamlarca tutuklanmıştır” sözleri yer aldı.

YENİ İMGELER DE ORTAYA ÇIKTI

Ortaköy’de ünlü bir gece kulübü önünde yaşanan hengamenin ve sonrasında yaşanan 4 kişinin yaralandığı silahlı atağın yeni imgeleri ortaya çıktı. İmgelerde, dayak olayının akabinde yere motosikletle gelen 4 kişinin silahlı atak düzenlediği ve güvenlik vazifelilerinin hücuma karşılık verdiği görülüyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu