GüncelGündem

‘Örümcek’ üzere tırmanan hırsız yakayı ele verdi

Paylaş:

Fatih’te bir hırsız, 3 katlı apartmana örümcek üzere tırmanarak, 2’nci kattaki daireye pencereden girdi. İçeriye girdikten sonra konut sahipleriyle karşılaşan hırsız kaçmaya çalışırken, etraftaki iki kişi tarafından yakalandı.

Haseki Sultan Mahallesi Ahmet Kahya Cami Sokak’ta dün öğle saatlerinde kuşkulu Rıdvan K., 3 katlı bir apartmana örümcek üzere tırmandı.

Sokaktan geçen bir mahalleli, şüpheliye bağırarak reaksiyon gösterdi. Kendisine gösterilen yansıyı dikkate almayan hırsız, binanın ikinci katındaki daireye pencereden girdi.

Şüpheliyle karşılaşan iki bayan, çığlık atmaya başladı. Bağrışma seslerini duyan sokaktaki iki kişi, binadan çıkan

Rıdvan K.’yı yakaladı. İhbar üzerine gelen polis takımı hırsızlık şüphelisini gözaltına aldı. Emniyette süreçleri tamamlanan Rıdvan K.’nın adliyeye sevk edildi.

“GÜNDÜZ VAKTİ BİNAYA TIRMANIP KONUTA GİRMİŞ”

Mahalle sakinlerinden Osman Muhammed, “Güpegündüz bir hırsız binaya tırmanıp pencereden girmiş. Nitekim bu türlü bir durum yaşamak makûs bir durum. Adam tırmanıyor, daha sonra daireye pencereden giriyor. Ben şu anda çocuğumu annesiyle bırakıp işe gidiyorum. Gündüz vakti meskene giriyor” dedi.

“UYUŞTURUCU ALMIŞ, KENDİNDE DEĞİLDİ”

Yaşanan olayı anlatan Mustafa Kemal Özgün, “Çocukların bağırdığını duydum. Kırmızı giysili, zayıf bir çocuk korkuluklardan tırmanarak daireye girmeye çalışıyordu. Ben bağırınca alt kattaki komşular da geldi. Doğalgaz saatini okuyan bir kişi vardı. O görüyor fotoğraflarını çekiyor. Ben de indim. Hırsız, merdivenlerden inmiş, gençler de yakalamış. Uyuşturucu almış, kendinde değildi. Polisler daha sonra gelip götürdü” diye konuştu. (DHA)

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu