AktüelGüncelGündemMagazinTürkiye

Oyuncu Göksel Aydoğduoğlu Pedofiliden Tutuklandı

Paylaş:

Oyunculuk yapan Fatih Göksel Aydoğduoğlu, pedofili suçundan cezaevine girdi.

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre, Twitter, birtakım hesaplardan pedofili içerikli paylaşımlar ve çocuklara yönelik istismar içerikli yazışmalar yapıldığını ortaya çıktı.

Twitter, bu durumu Bilişim Dairesi Başkanlığı’na ihbar edince söz konusu hesaplar incelendi. Hesapların dizi ve filmlerde oyunculuk yapan müzisyen Fatih Göksel Aydoğduoğlu’na ait olduğu tespit edildi. Gözaltına alınan oyuncunun bilgisayarında ve telefonunda yapılan incelemelerde çocuklara ait pek çok müstehcen içerik ele geçirildi.

Aydoğduoğlu’nun küçük yaştaki erkek ve kız çocuklarına cinsel içerikli mesajlar attığı da ortaya çıktı. Videoları ABD’de telefonuna yüklediğini ileri süren oyuncu, çıkarıldığı hakimlik tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Emniyette ifade veren oyuncu söz konusu hesapların kendisine ait olduğunu, 2014 ila 2016 yılları arasındaki paylaşımları sadece eğlence amacıyla yaptığını iddia ederek, 18 yaşından küçüklere ilgi duymadığını, yetişkin kadın ve erkeklerden hoşlandığını, suç işlemediğini ifade etti.

İfadesinden sonra savcılığa sevk edilen şüpheli nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Fatih Göksel Aydoğduoğlu, çıkarıldığı hakimlikce tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay ile alakalı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturması sürüyor.

Aydoğduoğlu daha önce de Beyoğlu’nda polis kontrolü sırasında sahte polis kimliğiyle yakalanmış, kimliği kendisinin tasarladığını itiraf edince hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

 

Pars Alüminyum Tozu

Kullanım alanları

  • Metalik Pigment olarak;kaplama, boya, mürekkep ve tekstil sektöründe dekoratif amaçlı parlak gümüş rengi için kullanılır
  • Kimyasal olarak;Alüminyum Tozu kontrollü reaksiyon değerleri için poliofelin, sentetik alkol ve alüminyum-bazlı kimyasalların kimyasal üretiminde tercih edilmektedir, ve plastik ve kozmetik sektöründe kullanılır
  • Roket Yakıtı olarak. kullanılır
  • Fotovoltaik kalın film pastası olarak;güneş pillerinin üretiminde elektrik iletkeni olarak kullanılır
  • Metallurji sektöründe redüktör (indirgen madde), ısı kaynağı ve alaşımlama katkısı olarak kullanılmaktadır. Alüminyum Tozunun ekzotermik özelliğinden dolayı alüminatermik uygulamalarda ve ekzotermik kaynaklarda sıklıkla kullanılır
  • Refrakter olarak çelik endüstrisinde kullanılır
  • Yapışkan, Dolgu Macunu ve Kaplama olarak uzay ve askeri uygulamalarda kullanılır.
  • Patlayıcı olarak maden, havai-fişek ve askeri savunma sektöründe kullanılır
  • Toz Metallurjisinde çeşitli parçaların üretiminde kullanılır

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0552 3307100

www.kimyadeposu.com

Kurşun oksit,mürdesenk,çinko tozu,alüminyum pastası,spekularit,demir tozu,mangan dioksit,mikronize manganez,mangan tozu,kurşun monoksit,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,netyerim.net,claypacks.com,nem alıcılar,aktif kil paketleri,silika jel,kaolin,potasyum silikat,sıvı kükürt,sıvı kaolin,diyatomit,hayvan altlığı,sepiyolit,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu

 

Jurnalci.com

 

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu