GüncelGündem

Özdağ: Bizi halk değil 3 tane provokatör protesto etti

Paylaş:

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gelen Zafer Partisi Genel Lideri Özdağ, Karkamış’ta yaşananlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşılık vermek için basın toplantısı düzenledi.

Erdoğan’ın açıklamasını dinlediğini kaydeden Özdağ, “20 yıldan beri başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı yapmasına karşın hala yanlışsız dürüst istihbarat almadığını görüyorum. Artık sana verilen istihbarattaki yanlışları söyleyeyim. Halk bizi protesto etmedi, 3 tane provokatör protesto etti. Bunlardan 1 tanesi, Hatay’da vazife yaparken FETÖ’den vazifeden atılmış eski bir komiser; 2 tanesi de AK Parti ile ilintili arkadaşlar. Artık ikinci yanlışına geliyorum. Biz hiçbir yere kaçmadık, hele senin söylediğin üzere bir dükkana da sığınmadık. Biz o dükkana bu provokatörleri, ne söylediğini dinlemeye davet üzerine gittik” diye konuştu.

“ERDOĞAN’IN BİR DAHA ADAY OLMASI, ANAYASA AÇISINDAN MÜMKÜN DEĞİL”

Seçimlerin Haziran 2023’te yapılması gerektiğini ve bu durumda da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aday olamayacağını söyleyen Ümit Özdağ, şu sözleri kullandı:

“Haziran 2023’ten itibaren Sayın Erdoğan emekli olacak. Erdoğan’ın bir daha aday olması, anayasa açısından mümkün değil. Erdoğan’ın anayasa açısından adaylığı bir tek anayasaya karşı hileyle olabilir, o da seçimlerin Haziran 2023’te değil de Mayıs-Nisan 2023’te yenilenmesiyle.

Bunun için de 360 oyla Meclis’ten bir yasanın geçmesi gerekiyor, seçim yenilenme yasasının. Buna da Cumhur İttifakı’nın oyu yetmiyor. Cumhur İttifakı’nın oyu yetmediği için Millet İttifakı’nın bu yasanın geçmesi için Meclis’te dayanak vermesi gerekiyor ve CHP ile GÜZEL Parti bu takviyesi vereceğini açıkladılar.

Özetle Erdoğan, şayet bu yasa meclisten geçerse yalnızca Cumhur İttifakı’nın adayı değil tıpkı vakitte Millet İttifakı’nın da adayı olur. Kendi adaylarını bile belirleyemeden Erdoğan’ı aday gösteren CHP ve GÜZEL Parti’ye ‘muhalefet partisi’ demek mümkün değildir.” (DHA)

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu