GüncelGündem

Özhaseki’den kulisleri sallayacak iddia: 10’un üzerinde belediye başkanı AK Parti’ye geçmek istiyor

Paylaş:

Ak Parti‘de belediye başkanlığı ve milletvekilliği misyonlarının yanı sıra Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vazifelerinde bulunan Ahmet Eşref Fakıbaba, geçtiğimiz ay YETERLİ Parti’ye katıldığını açıklamıştı. Fakıbaba milletvekilliğinden de istifa etmişti. Fakıbaba’nın GÜZEL Parti’ye geçmesinin akabinde Ak Parti‘den sürpriz bir atak geldi. Son mahallî seçimlerde DÜZGÜN Parti’den Nazilli Belediye Lideri seçilen Kürşat Engin Özcan, Ak Parti‘ye katıldığını açıkladı. Özcan’a rozetini AK Parti Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı.

“10’UN ÜZERİNDE BELEDİYE LİDERİ AK PARTİ’YE GEÇMEK İSTİYOR”

AK Parti Mahallî İdarelerden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Mehmet Özhaseki, katıldığı televizyon programında, belediye liderlerinin AK Parti’ye geçişinin süreceğini argüman etti. Özhaseki, “10’un üzerinde belediye lideri AK Parti’ye geçmek istiyor, değerlendiriyoruz” sözlerini kullandı.

“DAR GELİRLİ ENFLASYON KARŞISINDA EZİLMEYECEK”

Asgari fiyatla ilgili de konuşan Özhaseki, “Bizim birinci tercihimiz elbette ki dar gelirli insanın alım gücünün artması. Bundan ötürü bizim birinci tercihimiz, taban fiyatın en yüksek seviyede tutulup, daha rahat geçinilmesi formunda olur. Ancak benim şahsi kanaatim dar gelirlilerin, taban ücretlinin ‘Evet âlâ oldu. Ellerine sıhhat bu hükümetin’ diyeceği bir sayı olacak. Taban fiyat açıklandığı vakit herkesi tatmin edecek. Patronu de düşünmek zorundayız, dar gelirli enflasyon karşısında ezilmeyecek. Taban fiyatta önemli bir artış olacağını düşünüyorum” dedi.

“ESKİ TÜRKİYE HASRETİ VAR”

“BOL VAAT VAR, YENİLİK YOK”

Aslında eski Türkiye hasretini, oraya dönüş işaretlerini çok rahat söylediklerini anlayabiliyorum. Bol vaat var, yenilik yok, süslü kelamlar var. Bir de masanın altından başını uzatan bir parti var, ‘İstanbul, Ankara belediye başkanlıklarını sayemizde kazandınız, bizi yok sayamazsınız’ diyen bir yapı var. Bu anayasa taslaklarında onları hoşnut etme gayreti var.

“HDP ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE BİRÇOK BELEDİYEYİ ALAMAYACAK”

PKK’nın baskısıyla HDP birçok belediyeyi almıştı. PKK’dan kaygılarına vatandaşlarımız oylarını HDP’ye vermek zorunda kalmıştı. Güvenlik sağlandı. Beşerler artık özgürce kanılarını lisana getirebiliyor, oylarını özgürce kullanabiliyor. HDP önümüzdeki mahallî seçimlerde birçok belediyeyi alamayacak. Vatandaşlarımızın üzerinden PKK baskısı ve silah korkusu kalkınca rahatça hareket edebiliyorlar. Güvenlik problemi birinci meseleydi, bu meselede ortadan kalktı. Artık vatandaşlarımız oylarını özgürce kullanabiliyorlar. Bu nedenle HDP’ye yönelişler azaldı.”

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu