GüncelGündem

Pendik’te motosikletli kurye öldü ortalık karıştı 

Paylaş:

İstanbul Pendik’te motosiklet şoförü Alican Altun geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybetti. Altun’a bir arabanın çarpıp kaçtığı savı ortalığı karıştırdı.

Kaza, saat 01.00’da Pendik Çınar Mahallesi Olimpiyat Caddesi’nde meydana geldi. Motokurye Alican Altun (22) iş çıkışı motosikletiyle konutuna döndüğü sırada caddede kaza yaptı.

İddiaya nazaran Altun çok süratli ilerliyordu. Polis tutanağına nazaran tek taraflı kazada motosiklet metrelerce sürüklendi ve yol kenarındaki duvara çarptı. Kazayı görenler çabucak sıhhat ve polis takımlarına haber verdi. Ağır yaralanan Altun ambulansla hastaneye kaldırıldı ancak hayatını kaybetti.

OTOMOBİL ÇARPTI İDDİASI

İddia nazaran görgü şahidi, Alican Altun’un kullandığı motosiklete tıpkı yolda ilerleyen bir arabanın çarpıp kaçtığını söyledi.

Polis de bunun üzerine harekete geçti. Gruplar kaza yerinin yakınında bir sokakta tek farı kırık bir aracı buldu. Polis araçta inceleme yaparken Alican Altun’un yakınları ve arkadaşları sokağa geldi.

POLİS HAVAYA ATEŞ AÇTI

Kalabalık küme aracın sahibine saldırmak istedi. Polis onları dağıtmak için havaya ateş açtı. Polis takımları hem olay yerinde hem de araçtaki incelemelerini tamamladı. Şoför sözü alınmak üzere polis merkezine götürülürken kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

Alican Altun’un arkadaşı Yusuf Can, “Ne kadar hızlı olsa da o motosiklet bu hale gelmez. Muhakkak ki bir çarpışma oldu. Arabayla çarpışma oldu büyük ihtimal. Polis tek taraflı bir kaza olmuş dedi. Öğrenilene nazaran araba çarpıp kaçmış. Kamera kayıtları var birkaç tane” dedi.  (DHA)

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu