Yaşam

Prens William ve Kate Middleton’ın Evlenmeden Önceki Muhtemelen Hiç Görülmemiş Fotoğrafları…

Paylaş:

Kate Middleton ve Prens William’ı Cambridge Dükü ve Düşesi olmadan önceki zamanda hayal etmek zor. Onlar, bugün dünyanın en ünlü çiftlerinden biri. 29 Nisan 2011’de milyonların önünde evlendiklerinden bu yana çift, üç sevimli çocuk dünyaya getirdi: Prens George, Prenses Charlotte ve ailenin bebeği Prens Louis.

Çift, 2001 yılında St Andrews Üniversitesi’nde öğrenciyken tanıştı. Netflix’in The Crown dizisinin altıncı ve son sezonunun ilham aldığı gibi; kraliyet çifti önce arkadaştı, sonra ev arkadaşı ve sevgili oldular, 2007’de kısa süreliğine ayrıldılar, sonra tekrar bir araya geldiler.

Mart 2006
Eton Old Boys Futbol Maçı

William, Eton Koleji’nde “Old Boys” futbol maçına katıldığında, Kate ve kız kardeşi Pippa, “merhaba” demek ve ona tezahürat yapmak için geldiler. Sevimli sohbet anı ise kameralara yansıdı.

Burada çiftin evlenmeden önce uzun yıllar süren flörtlerine dair en sevdiğimiz fotoğrafları bir araya getirdik; bunlar arasında bazı mükemmel stil anları ve çokça flört havası yer alıyor.

Şubat 2007
Altı Ulus Ragbi Maçı

Prens Harry, Twickenham’daki bu geziye eşlik etti; burada üç kraliyet ailesi de oyuna yoğun bir şekilde odaklanmış gibi görünüyordu (İngiltere oynuyordu).

Mart 2007
Cheltenham At Yarışı Festivali

Çift, Cheltenham At Yarışı Festivali’ne birlikte katıldı ve burada William’ın kuzeni Zara Phillips ve eski ortak arkadaşları Oliver Baker ile sohbet ederken görüldü.

Mart 2008
Klosters’ta Kayak

Bu, William ve Kate’in çıktığı ilk kayak gezisi değil, ancak birlikte fotoğraflandıkları ilk gezi… Kate daha önce 2005 yılında bir aile tatilinde William’a katılmıştı, ancak herhangi bir kameranın önünde kraliyet ailesiyle birlikte görülmemeye büyük özen göstermişti.

Nisan 2008
William’ın RAF Mezuniyeti

Bu mutlu kare törenden sonra çekildi; Kate’in burada ne kadar neşeli ve gururlu göründüğü göz çarpıyor!

23 Ekim 2010
Arkadaşlarının Düğününde

Fotoğrafçılar, geleceğin Dün ve Düşesi’ni arkadaşları Harry Meade ve Rosie Bradford’un düğününde fotoğrafladı. O zamanın medyası onları “çok aşık” olarak tanımladı; haksız değillerdi!

16 Kasım 2010
Nişan Duyurusu

Büyük an! Birlikte yedi yıl geçirdikten sonra 16 Kasım 2010’da tüm dünyada şu açıklamayı yayınlandı: “Prens William ve Bayan Middleton, Ekim ayında Kenya’da özel bir tatil sırasında nişanlandılar. Prens William, Kraliçe’yi ve ailesinin diğer yakın üyelerini bilgilendirdi. Prens William, Bayan Middleton’un babasından da izin istedi.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu