Dünya

Putin’in sağ kolu Peskov’un kızının lüks hayatı reaksiyon çekti

Paylaş:

Rusya ile Ukrayna ortasındaki savaş devam ederken, “Rus elitlerin” yaşantıları milletlerarası kamuoyunda tartışma yaratmaya devam ediyor…

Peskova’nın Instagram’da paylaştığı fotoğraflarda daima davetlere katıldığı görülüyor.

Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’in en güvendiği isimlerin başında gelen Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov’un kızı Elizaveta Peskova’nın ülke dışında hiçbir lüksten kaçınmadığı yaşantısı gündem oldu.

Putin’in sözcüsünün genç kızının Rusya’ya uygulanan yaptırımlara karşın lüks içindeki hayatı büyük reaksiyon çekti. 25 yaşındaki genç bayan, sakin ve mütevazi bir hayat yaşadığını söylese de ferdî Instagram hesabı üzerinden daima özel jetlerde seyahat ettiği ve partilere katıldığı görülüyor.

Peskova’nın Instagram’da paylaştığı fotoğraflar tekrar gündem oldu.

Peskova, annesi Ekaterina Solotsinskaya’nın eşinden boşanmasından sonra uzun yıllar Paris’te yaşadı. Avrupa’da çalışan Peskova hakkında 56 yaşındaki babası ise, “O çok güç kaidelerde Paris’te yaşadı. Lakin artık mesleği var. Bütün zorlukları aştı” yorumunu yaptı. Peskov’un bu açıklamaları sonrasında Rus muhalif Alexei Navalni’nin destekçilerinden Lyubov Sobol dikkat cazip bir açıklama yaptı.

Peskova’nın özel jette çekilmiş fotoğrafını paylaşan Sobol, “Patolojik bir yalancı olan Peskov’a nazaran kuvvetli kaideler bu oluyor” dedi.

Peskova’nın son periyotta paylaşımlarını Moskova’da yaptığı görülüyor.

2016 yılında Solotsinskaya toplumsal medyada Paris’in merkezindeki Place Victor Hugo’da yeni bir daireye taşındığını yazdı. Navalny’nin yolsuzlukla gayret vakfı tarafından yapılan bir soruşturma, 1.8 milyon Avroluk dairenin yüzde 75’i Solotsinskaya’ya ve yüzde 25’i Peskova’ya ilişkin olan bir Fransız şirketi olan Sirius tarafından satın alındığını ortaya çıkardı.

ABD VE AB YAPTIRIM UYGULAMIŞTIPeskov ve Peskova’nın bir fotoğrafında Fransız zarafetinin simgesi olan Le Bristol otelinin dışında poz veriyorlar.

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliği geçtiğimiz yıl Peskova, kardeşi ve üvey annesine yaptırım uygulamıştı. ABD, üçlünün “Peskov’un memur maaşıyla uyuşmayan lüks hayat tarzları” olduğunu söyledi.

Bu yılın Nisan ayında Peskova Instagram’da beş yıl evvel Paris’ten Moskova’ya döndüğünü ve burada “çalışıp çok kazandığını, çeşitli projelerde yer aldığını” yazdı.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu