Magazin

Şahan Gökbakar yardım istedi!

Paylaş:

Marmaris’te aldığı evi ile gündem olan Şahan Gökbakar, yardım çağrısında bulundu.

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Marmaris’in Turgut-Şelale mevkiindeki çıkan yangını sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla duyurdu.

Yaklaşık iki gündür yangının devam ettiğini ve gittikçe yerleşim alanlarına sıçrayabileceğini söyledi.

Sadece bir gün önce bir helikopterin geldiğini ve beş-altı kez su boşalttığını söyleyen Gökbakar bunun yeterli olmadığını “Şu an helikopterlerin gelmesi lazım. Yoksa yangın yerleşim yerlerine gidiyor. Lütfen yetkililer bir an önce müdahale etsin” dedi.

Gökbakar evinin yangından uzak olduğunu ama asıl önemli olan binlerce canın ve ağaçların yok olması olduğunu söyledi.

 

 

 

Sodyum Ligno Sülfonat Nedir?

Sodyum Lignosulfonat suda çözünebilen anyonik yüzey aktif maddedir, iyi sörf aktivitesine ve dağılma kapasitesine sahip, yapı kimyasallarında yoğun olarak kullanılan bir hammaddedir.

Sodyum Lignosülfonat aşağıdaki durum ve uygulamalarda kullanılır.
 Sodyum Lignosülfonatın en büyük kullanım alanı, beton kimyasallarında betonun su ihtiyacını düşürerek akışkanlığını arttırmaya yönelik kimyasal katkı üretimlerindedir. Böylece dayanımı yüksek daha güçlü beton üretilmesine olanak sağlanır.
• Sodyum Lignosülfonat, Çimento üretimi sırasında, çimento değirmeninde öğütme kolaylaştırıcı ve hammadde hazırlamada ham bulamaç çamurunun viskozitesini azaltarak öğütme yardımcısı olarak işlev görür.• Sodyum Lignosülfonat, betonun su ihtiyacının azalması ile daha akışkan beton üretmeye olanak sağlar ve hidrasyon hızını düşürür. Gözenekliliği azaltarak, beton yoğunluğunu arttırır, böylece betonun mukavemetini ve geçirimsizliğini büyük ölçüde iyileştirir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-05523307100

Grafit tozu,Çinko Tozu,Kurşun Tozu,Mürdesenk,Sülyen,Kurşun Oksit,Bakır Sülfat,Çinko Sülfat,Çinko Oksit,Kaolin,altın mühür,sepiyolit,zeolit,potasyum silikat,sıvı kükürt,kalsiyum polisülfür,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu,sunmag yem katkısı,sunsep yem katkısı,aripad hayvan altlığı,sunshield sıvı kaolin,kalsiyum oksit,potasyum hidroksit,kalsiyum ligno sülfonat

Jurnalci.com

Kaynak; ucankuş.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu