GüncelGündem

‘Şahin alacak halimiz yok ya…’ diyen AKP’li lider tekrar aday olmak istiyor

Paylaş:

Elazığ’da AKP’li Yurtbaşı Belediye Lideri Yasin Yılmaz, 2024 yılında yapılacak olan mahallî seçimlerde tekrardan aday olmak istediğini açıkladı. Yılmaz, kamuda tasarruf tedbirleri genelgelerine rağmen 600 bin TL pahasında 2016 model Audi marka makam aracı aldığı ortaya çıkması sonucu dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

“ŞAHİN ALACAK HALİMİZ YOK YA…” DEMİŞTİ

AKP’li Lider Yılmaz, aldığı lüks araçla ilgili daha evvel SÖZCÜ’ye yaptığı açıklamada şu tabirleri kullanmıştı:

* “1 buçuk milyona sıfır Audi marka araç da alabilirdim. Paramız var belediyemizin 33 milyon geliri var, şu an kasamızda 10 milyon paramız var. İstesem 1 buçuk milyona otomobil da alırdım. Devleti neden ziyana sokalım 66 binde olan bir araç aldık. Ortada lüks bir otomobil yok. Cumhurbaşkanımızın tasarruf önlemleriyle ilgili yapmış olduğu ihtar lüks araçlar almayın ikazında bulunuyor.

* Biz de bu ihtara uyarak bu aracı aldık gidip Şahin alacak halimiz yok ya… Ben 4 aydır otomobilimi satmışım 4 aydır bir otomobilde kiralamadım kendime ve bu aracı da satın aldım. Birçok belediye lideri 7 bin TL, 10 bin TL vererek araç kiralıyor fakat ben kiralamadım. 4 ay arkadaşlarımın araçlarına binip geziyordum. Hangi belediye lideri bunu yapar kaldı ki benim bütçem de var.”

“PARTİMİZ BİZİ UYGUN GÖRÜRSE EN HOŞ HİZMETİ YAPARIZ”

2024 yılında yapılacak seçimlerde partisinin de uygun görmesi halinde tekrar aday olmak istediğini belirten AKP’li Yılmaz, Kanal23’e yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

* “Şu ana kadar hiç kimsenin kalbini kırmadım. Ben vatandaştan mutluyum vatandaşta benden mutlu. Oy verenler de şad vermeyenler de şad. Zira ben yüzde 60 oyla geldim, 5 sene yaptım, bu sefer inşallah yüzde 70-80 düşünüyorum. O oyla da seçiliriz inşallah, partimiz de bizi uygun görürse aday gösterirse. Ben aday olmaya meraklı değilim, kimileri ‘biz aday olalım nasıl olursa’ diye…

* Nasibimizde güzeli neyse Allah onu yapsın. Partimiz de bizi uygun görürse partimiz de biliyor en hoş hizmeti yaparız. Hizmet için varız yoksa hiç kıymetli değil. Belediye Lideri olmuşum olmamışım benim için asla kıymetli değil, asla bu türlü bir şey düşünmüyorum. Ticaretle uğraşıyoruz, Allah’a çok şükür işimiz de var, partimiz bizi uygun görürse Yurtbaşı’ya hizmet yaparız fikrimiz bu diğer bir şey olmaz.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu