Spor

Samsunspor hocası Hüseyin Eroğlu sabır ve dayanak istedi

Paylaş:

Trendyol Muhteşem Lig gruplarından Yılport Samsunspor’un teknik yöneticisi Hüseyin Eroğlu, ligde üst üstte alınan yenilgilerin akabinde sabır ve takviye istedi.

Eroğlu, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, ekip içindeki her oyuncunun kendileri için çok kıymetli olduğunu söyledi.

Ligde istenilen puanları alamadıklarını lisana getiren Eroğlu, “Bir sistemi kurgulamak, uygulamak kıymetli. Sonuçlar bazen istediğin üzere olmuyor. Baktığımızda lige istediğimiz üzere başlayamadık. Ortamıza yeni katılan oyuncular var. Erteleme maçını saymazsak 4 maç geride kaldı. Bu maçlar, istediğimiz üzere de bitebilirdi. Hak ettiğimiz puan yahut puanları alamadık. Burada tek istediğimiz sabır ve takviye. Futbolla ilgili antrenörlük mesleğimde 500’den fazla maça çıktım. Neyin yanlışsız neyin muvaffakiyet getireceğini çok uygun biliyorum. Güzel bir teknik grubum var ve çok çok bedelli bir futbolcu grubum var. Her futbolcu bizim için kıymetli. Her oyuncum burada çok kıymetli ve hepsinin bedelini arttırmak, performansını arttırmak biz teknik takımın en asli vazifesi ve muvaffakiyete giden yolda sistemin oluşmasında en kıymetli etken diye düşünüyorum.” diye konuştu.

Eroğlu, ekibin yeni kurulduğuna işaret ederek, şöyle devam etti.

“Gelen oyuncularımızla birlikte çok güçlü bir Samsunspor, düzgün bir takım, alternatifli bir takım ve hamle çizgisine sahip olduk. Çok hoş sinyaller verdiğimizi hepiniz de gördünüz. Önümüzdeki süreçte bizi üste taşıyacak güçlü takımın oluşumu bizim için çok kıymetli. Oynadığımız 4 maçın 3’ü deplasmandaydı. Bir tanesi Galatasaray deplasmanı. İçeride de Fenerbahçe ile oynadık. Bu hafta da Antalya’ya gidiyoruz. Yeni kurulan bir ekibiz. Ligde yeniyiz. Yeni oyuncularımız ortamıza katılıyor. Şu anda da 5’inci maçta 4’üncü deplasmanımıza gidiyoruz. Taraftarımız önünde rakibe karşı nitekim baskılı oyun oynamak en büyük dileğimiz. Ligin 2. yarısında fikstür tam aksine dönecek. Bu deplasmanda oynadığınız bütün maçları kendi alanımızda da taraftarımızla birlikte oynayacağız.”

Bitexen Antalyaspor ile oynayacakları maça da değinen Eroğlu, “Antalyaspor karşısında Galatasaray maçındaki oyunumuzu oynarsak, yaptığımız yanlışları yapmazsak, kazanacağımızı düşünüyorum. Natürel ki hiçbir şey kolay değil, gitgide zorlaşıyor. Hedefimiz burada Samsunspor’un başarılı olmasını sağlamak. Bizler de burada elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Kadronun performansı yükseldi, rekabet arttı. Daha yeterli olmak için çabalayacağız.” biçiminde konuştu.

NTCHAM VE TAYLAN KATILMADI

Öte yandan kırmızı-beyazlı kadro, 23 Eylül Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Bitexen Antalyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik yönetici Eroğlu idaresinde çalışan futbolcular pas ve şut çalışması yaptı.

Yeni transfer Mickael Tirpan ekibinden farklı fizik çalışması yaparken, sakatlığı geçen Olivier Ntcham fitness salonunda güçlendirme çalışması gerçekleştirdi. Sakatlığı devam eden Taylan Antalya ise idmana katılmadı. (AA)

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu