AktüelGüncelTürkiye

Seçim döneminde ‘satmayacağız’ sözü veren AKP’li Biga belediye başkanı 8 tane dükkan sattı

Paylaş:

Seçim döneminde ‘satmayacağız’ sözü veren AKP’li Biga belediye başkanı 8 tane dükkan sattı

Çanakkale’de AKP’li Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın hemşehrilerine verdiği ‘satmayacağız’ sözünü yerine getirmeyerek, belediyeye ait iş yerlerini sattığı ortaya çıktı.

Çanakkale Biga’da katıldığı bir radyo programında gazetecilerin, ‘”Satmayacağız’ diye söz verdiğiniz halde, Belediye Ticaret Merkezi’ndeki iş yerleri ve park bahçeler gibi yerleri özelleştirdiniz” sorusu  AKP’li Bülent Erdoğan’a zor anlar yaşattı.

Hiç beklemediği soru karşısında zor anlar yaşayan AKP’li Belediye Başkanı Bülent Erdoğan kendisini şöyle savundu:

* Biz mazbatamızı aldığımızda da belediyede çark dönüyordu. Personel maaşı, kullanılan kredilerin taksitleri günü gününe yatması gerekiyordu. Esnafla alışveriş olmuş. Birçok esnafla iş yapmış alacağı var. Para bekliyor. Bizim gelirlerimiz belli. İller Bankası’ndan gelen belli. Burada belediye ile iş yapanı cezalandırmamak lazım.

* Haliyle işin karşılığı olan parasını alması lazım. Ama o imkan yok. Verememişim adam bir senedir beklemiş. Biz ne yaptık 8 tane dükkan sattık. Bu parayı da Biga Belediyesi’nden alacağı olan esnaf ve iş adamlarına ödeme yaptık.

Bülent Erdoğan, kendini savunmaya şöyle devam etti:

* Sattıklarımız yaptıklarımızdan daha ağır basar ise biz o sözü yerine getirmemiş oluruz. Ama yaptıklarımız, sattıklarımızdan daha ağır basmış ise biz bu sözü yerine getirmiş oluyoruz. Belediyenin her ay 5 milyon lira gideri var. Yani o para her ay o kasaya girmek zorunda.

* Yaptığımız projeler, malzemelerin tedariği, önceden yapılmış alışverişlerin ödemeleri var. Biraz zorluk çekiyoruz ama bayramdan sonra normalleşme başladığı zaman biraz daha para döngüsü hızlanır diye düşünüyorum. Gerekirse gene satabileceğimiz bir şey varsa satmayı da düşünüyoruz yani.

PARS HADJIN YILAN KOVUCU

Hadjin konsantre Yılan Kovucu 100cc/5lt suya seyreltilerek ilaçlama pompası ile yılanın gelmesi istenmeyen bölgelere uygulama yapılır.İklim koşullarına göre 25-35 gün etkisini korur. Yılan, kertenkele, köstebek, akrep gibi sürüngen ve haşeratlara karşı kovucu etkisi vardır. Bölgeden uzak durmasını sağlar.

Kullanımı:Hadjin konsantre yılan kovucu su ile karıştırılarak kullanılır.Bu karışım yılan, kertenkele, akrep vs yaklaşması istenmeyen bölgenin çevresine ilaçlama pompası ya da spreyle uygulanarak bir hat oluşturulur.

Yılan için; 100cc Hadjin/1lt su

Kertenkele için; 100cc Hadjin/5lt su

Akrep için; 100cc Hadjin/2lt su

 

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0216 4426626

0552 3307100-0552 3308100

www.kimyadeposu.com

Kimyadeposu.com

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları , Seramik-Hamur Tutkalı,Çiçek Tutkalı,Mücellit Tutkalı,Panç Tutkalı,Taş ve Boncuk Tutkalı,Kumaş-Aplike ve Keçe Tutkalı

Transfer Dekopaj Tutkalı,İp ve Dantel Sertleştirme Tutkalı,Ahşap Montaj Tutkalı

Hobi Tutkalı,Puzzle Tutkalı ,Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu