GüncelGündem

Selçuk Geçer seçimden sonra 1 Dolar’ın geleceği rakamı açıkladı! Herkesin uykuları kaçacak

Paylaş:

Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer seçimden sonra dolar kurunun geleceği yeni rakamı duyurdu. Dolar borcu olanların uykuları kaçacak. Çünkü dolar öyle bir seviyeye geliyor ki artık tutmak mümkün olmayacak. Elinde doları olanlara iyi dolar borcu olanlara kötü haberler var. İşte seçim sonrası 1 doların geleceği o rakam…

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, seçim sonrası dolar kurunun ne kadar olacağıyla ilgili kritik bir açıklama yaptı. Dolar borcu olanları endişelendiren bu açıklamaya göre, Geçer doların ne kadar yükseleceğini duyurdu. Ayrıntılar haberimizde…

DOLAR YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Dolarun uzun süredir yükseliş trendinde olduğu ve seçim sonrası dolarla ilgili çeşitli tahminlerin yapıldığı belirtilmektedir. Kemal Kılıçdaroğlu’nun doların 30 lira olabileceği yönündeki tweeti ve Selçuk Geçer’in doların daha yüksek seviyelere çıkabileceği tahmini öne çıkmıştır. Ancak, bu tahminlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ve doların gelecekteki seyrinin birçok faktöre bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Dolar kurunu etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar arasında ekonomik veriler, merkez bankası politikaları, siyasi gelişmeler, uluslararası ilişkiler, küresel ekonomik durum ve piyasa beklentileri yer almaktadır. Bu faktörlerin karmaşıklığı ve etkileşimi nedeniyle, doların gelecekteki seyrini kesin olarak tahmin etmek zor olabilir.

Doların hareketleri konusunda doğru bilgiye erişmek için güvenilir ekonomi kaynaklarını takip etmek önemlidir. Bunlar, ekonomi uzmanlarının analizleri, merkez bankası açıklamaları, uluslararası finans kuruluşlarının raporları ve piyasa verileri gibi kaynaklardır. Bu şekilde daha sağlıklı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

1 DOLAR 35 TL OLACAK

Doların gelecekteki seyrine ilişkin kesin bir tahmin yapmak mümkün olmadığından, finansal kararlarınızı verirken dikkatli olmanız ve uzman görüşlerini takip etmeniz önemlidir.

Selçuk Geçer’in sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlara göre, seçim sonrası dolar kurunun 35 TL’yi göreceği yönünde bir tahminde bulunduğu belirtilmektedir. Geçer, ABD’de olası yüksek bir enflasyon durumunda dolar endeksinin yeniden yükselişe geçebileceğini ve Türkiye’de doların değer kaybederken TL’nin yükselmeye devam edeceğini ifade etmiştir.

Ancak, dolar kurunu etkileyen birçok faktör olduğu gibi, enflasyonun da dolar üzerinde etkileri bulunmaktadır. Enflasyon, bir ülkenin fiyat düzeyindeki genel artışı ifade eder ve ekonomik göstergeler, para politikası kararları ve diğer faktörlerle ilişkilidir. Bu nedenle, doların gelecekteki seyri ve enflasyon arasındaki ilişki karmaşık olabilir ve net bir tahmin yapmak mümkün olmayabilir.

Finansal kararlarınızı verirken, uzman görüşlerini ve güvenilir kaynakları takip etmek önemlidir. İlgili makroekonomik verileri, ekonomi analizlerini, merkez bankası açıklamalarını ve uluslararası finans kuruluşlarının raporlarını inceleyerek daha sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu şekilde, kendi mali durumunuzu ve risk toleransınızı değerlendirebilir ve kararlarınızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu