Seren Serengil hamile mi? Olay açıklamalar

Şu sıralar sık sık hamilelik haberleriyle gündeme gelen ünlü sunucu Seren Serengil, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Peki Seren Serengil hamile mi?

Son dönemlerin en çok koşulan çiftlerinden olan Seren Serengil ve Yaşar İpek, geçtiğimiz Mayıs ayında Fransa’da nikah masasına oturmuştu. 8 Haziranda evlenmeleri beklenilen çiftin bu kararı sürpriz olmuştu.

Evliliklerine mutlu mesut devam eden Serengil ve İpek çifti, önceki gün Bodrum Türkbükü’nde bir mağaza çıkışında görüntülenmiş, çift muhabirlerin hamilelik sorusunu yanıtsız bırakmıştı.

Herkes ‘Seren Serengil hamile mi?’ diye merak ederken ünlü sunucu Magazin D’ye dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Eşiyle birlikte kamera karşısına geçen Serengil, ‘Hamile misiniz?’ sorusuna, “Bebeğimizi kucağımıza alıncaya kadar inanamayacağım. O yüzden bunu paylaşmak istemiyorum.” diye yanıt verdi.

Hamilelik ile ilgili çeşitli sorunlar yaşadığını belirten Serengil, “Hemen hamile kalabiliyorum ama sonrasında çocuk yaşamayabiliyor.” dedi. İşte ünlü sunucunun dikkat çeken o açıklamaları…

“Yaşar’a evlenirken, ‘Benim çocuk problemim var. Hemen hamile kalabiliyorum ama sonrasında yaşamayabiliyor. Senin için çocuk önemliyse evlenmeyebilirim’ dedim. O da bana, ‘Ben çocuksuz yaşayabilirim ama sensiz böyle bir hayat geçirmeyi düşünmüyorum. Benim için önemli değil.’ diye yanıt verdi. Fakat sonrasında öyle bir şey oldu ki ikimizde bunu isteyince ben kapattığım defteri yeniden açtım. Kanım pıhtılaşıyor sadece. Onu sulandırırsak ve üzülmezsem, strese girmezsem o zaman tansiyonum çıkmıyor ve hamileliğim mutlu sona ulaşabiliyor. Kucağımıza alıncaya kadar inanamayacağım. O yüzden bunu paylaşmak istemiyorum. Ama herkes dua etsin. Çocuk sahibi olmak isteyen herkese Allah çocuk nasip etsin. Eşim erkek istiyorum diyor ama ben sağlıklı olsun da ne olursa olsun diyorum.”

 

Jurnalci.com