Ekonomi

Sodexo’nun yeni markası Pluxee’den çalışanlara özel kampanyalar

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Pluxee Türkiye, “Pluxee Pazartesi” konsepti altında yeni kampanyalarına başlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, haftaya başlamanın zorluğuyla mücadele edenlerin karşı karşıya kaldığı “pazartesi sendromu” birçok kişi için aşılması zor bir engel haline geldi. Sunduğu kişiselleştirilmiş deneyimlerle şirketlerin çalışanlarının hayatlarını kolaylaştıran Sodexo'nun yeni markası Pluxee de kullanıcılarının haftaya iyi bir başlangıç yapmalarını sağlamak amacıyla çeşitli indirim kampanyalarını hayata geçirdi.

– Pazartesi günlerine özel kampanyalar

Pluxee, N11 işbirliğiyle kullanıcılarına farklı kategorilerde indirim kodları sunuyor. Pazartesi günleri Pluxee uygulaması üzerinden sunulan 40, 60 ve 100 lira değerindeki indirim kodları, Pluxee kullanıcısı olan çalışanların alışveriş keyfini artırırken, diğer yandan da pazartesi günlerini daha renkli hale getiriyor.

Çalışan motivasyonunu desteklemek amacıyla WeFood ile de işbirliği yapan Pluxee, her ayın ilk haftası için özel bir kampanya sunuyor. WeFood web sitesinde geçerli olan bu kampanya ile kullanıcılar, tüm ürünlerde yüzde 35 indirimden faydalanıyor. Bununla birlikte Pluxee, Espresso Lab ile yaptığı kampanya kapsamında, özel kampanya kodu ile ücretsiz kahve fırsatı sunuyor.

– “Kullanıcılarımızın pazartesi günlerine daha keyifli bir başlangıç yapmalarına olanak tanıyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Pluxee Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinem Hekimoğlu, çalışanların pazartesi sendromu yaşamamaları için “Pluxee Pazartesi” konseptini oluşturduklarını ve hayata geçirilen kampanyalara yenilerini ekleyeceklerini belirterek, “İş hayatında sürdürülebilir bir başarı ve mutluluk elde edebilmek için iş yerinde geçirilen vakitten ve sosyal hayattan keyif alınması şart. Geliştirdiğimiz yeni vizyon ve marka kimliği doğrultusunda bireylerin iş hayatlarında ve ötesinde, refahına katkıda bulunacak anlamlı, ilgi alanlarına hitap eden ve kişiselleştirilmiş deneyimler yaratmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çalışanı mutlu eden bir dünya için çalıştıklarını aktaran Hekimoğlu, şunları kaydetti:

“Pluxee Pazartesi konseptimiz altında yemek ve gıdadan kültüre, hediyeden sağlık ve mobiliteye uzanan geniş bir yelpazedeki kategorilerde düzenlediğimiz kampanyalarla kullanıcılarımızın pazartesi günlerine daha keyifli bir başlangıç yapmalarına olanak tanıyoruz. Önümüzdeki süreçte yeni işbirlikleri gerçekleştirerek eğlence ve well-being kategorilerinde de kullanıcılarımızın yaşam kalitesini artırmaya yönelik projelerle ön planda olmayı sürdüreceğiz. Şirketlere çalışan yan hak ve bağlılık çözümleri sağlamanın da ötesinde, hayatı kolaylaştıran çözümler geliştiren bir iş ortağı olarak müşterilerimizi daha fazla destekleyeceğiz.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu