Ekonomi

Sodexo’ya Türkiye Customer Experience Awards’tan dört ödül

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme, müşteri deneyimini mükemmelleştirmek ve sürdürülebilir müşteri deneyimi sunmak amacıyla hayata geçirdiği projeleriyle Türkiye Customer Experience Awards’tan (TCXA) 4 ödül kazandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme, 20 ana kategoride, 41 yerel ve global ölçekli firmanın yarıştığı TCXA'da üçü altın biri bronz olmak üzere toplam 4 ödül kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Serdar Güngör, ürün ve servislerini dönüştürerek hem işverenlerin hem de çalışanların tüm ihtiyaçları için tek adres olmayı hedeflediklerini bildirdi.

30 yıldır Türkiye’nin önemli kurumlarına ve bu kurumların çalışanlarına hizmet veren bir marka olarak en büyük önceliklerinin birlikte çalıştıkları firmaların güvenilir iş ortağı olmak olduğunu aktaran Güngör, şunları kaydetti:

“Özellikle son yıllarda dijitalleşmenin de etkisiyle değişen iş hayatı ve tüketici alışkanlıkları ile birlikte biz de ürün ve servislerimizi dönüştürerek hem işverenlerin hem de çalışanların tüm ihtiyaçları için tek adres olmaya odaklandık. Bugün, dönüşüm yolculuğumuzda aldığımız ödüllere yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödül, sadece geçmişteki başarılarımızın bir yansıması değil, aynı zamanda gelecekteki hedeflerimize olan taahhüdümüzü de gösteriyor. Mükemmeli yakalayana kadar gelişmeye ve dönüşmeye devam edeceğiz.”

– Deneyimi ölçümleme projeleriyle müşteri memnuniyetini artırıyor

Service Tasarımı yaklaşımını agile çalışma modeli ile birlikte içselleştirerek Best CX Team of the Year kategorisinden altın ödül kazanan Sodexo, Best Measurement in CX kategorisinde de çok yönlü ve uçtan uca deneyim ölçüm metodolojisiyle altın ödüle layık görüldü. Sodexo’nun bu metodolojisinde operasyonel KPI’lara ek olarak, müşteri deneyimi hem işlemsel hem de ilişkisel boyutta ölçümleniyor ve müşterilerin sorun ve taleplerinin, başarılı ve mutlu eden deneyimlere dönüştüğü bir ölçüm yönetim sistemi kullanılıyor.

Sodexo Türkiye, sürdürülebilir müşteri deneyimi operasyonlarını desteklemek için finans operasyonlarını da dönüştürüyor. “Müşteri Odaklı Finans” projesi ile finansal operasyonların müşteri deneyimi yolculuğu üzerindeki etkilerine odaklanan Sodexo’nun bu projesi de Best B2B Customer Experience kategorisinde altın ödül ile taçlandırıldı.

Dönüşümü sadece iş süreçlerinde değil bütünsel olarak tüm aşamalarında uygulayan Sodexo Türkiye, iş yerinde ve ötesinde çevre dostu ve çevreye duyarlı bir şekilde kişiselleştirilmiş bir çalışan deneyiminin nasıl sağlanabileceğinin anlatıldığı “Digital Seed” projesi ile Best CSR Initiative kategorisinde bronz ödül kazandı.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu