GüncelGündem

Son Dakika! Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’ın “Başörtüsünü Anayasa ile çözelim” teklifine şartlı destek

Paylaş:

CHP başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Kadınların giysi kuşamını siyasetin monopolünden çıkartıyoruz. Bu hakkı yasal teminata alacağız. Bunu bir tartışma konusu olmaktan tümüyle çıkartacağız.” formundaki başörtüsü çıkışı sonrasında CHP dün 3 unsurluk bir kanun teklifi sundu. Bu gelişmeler siyaset dünyasını da hareketlendirdi.

“SAMİMİYSEN GEL ANAYASAL SEVİYEDE ÇÖZELİM”

Bugün partisinin küme toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun çıkışına “Güya günah çıkarıyorlar. İstismar siyaseti yapıyorlar” diyerek reaksiyon gösterdi. Erdoğan konuşmasının sonunda ise bir teklifte bulunarak, “Madem bu mevzuyu kendisi gündeme getirdi. Öyleyse biz daha öte bir teklifle mukabele edelim. Şayet dürüstse, bu zat gençlerimizin en büyük hassasiyetleri olan özgürlük alanlarından biri olan bu sorunun ardındaysa gelin tahlili yasa değil Anayasa seviyesinde sağlayalım. Böylelikle CHP’ye üzerindeki utanç lekelerinden birinden kurtulma fırsatını sunmuş olacağız. Talimatı buradan veriyorum; Adalet Bakanı başta olmak üzere arkadaşlarımız çalışmalarını hazırlayıp getirecekler, gerisi CHP Genel Lideri’nin bileceği iştir.” tabirlerini kullandı.

“ARKASINDAN BİR ŞEY ÇIKMAZSA HER TÜRLÜ DAYANAĞI VERİRİZ”

Erdoğan’ın bu kelamlarına CHP önderinden jet suratında karşılık geldi. Toplumsal medya hesabından bir açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Başörtülü bayanların hak ve özgürlüklerine kavuşması için önerdiğimiz bu yasal zırhı sen takviyeyle Erdoğan; şayet ardında tekrar kurnaz bir ajanda çıkmazsa natürel ki Alevi vatandaşlarımız dahil, hak ve özgürlükler konusunda getireceğiniz teklife her türlü takviyesi vermeye hazırız.” dedi.

“ÖZGÜRLÜKLER GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Kılıçdaroğlu açıklamalarını şöyle sonlandırdı: “Bu kullandığın zehirli lisanı de artık bırak, çok berbat bir üslubun var. Türkiye için düzgün bir şey yapmaya çalışıyoruz. Senin yasakçı zihniyetine karşın, özgürlükler getirmeye çalışıyoruz.”

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu