Sözcülerin kurultay polemiği..

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan ,AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın CHP ‘ye ilişkin “Kendi krizlerini çözemeyenler, Türkiye’yi yönetebilirler mi?” sözlerini değerlendirdi.

“Dün MHP bugün CHP’nin içişleriyle meşguliyet! Bu ne meraktır Sayın Mahir Ünal?” diyen Tezcan , “İktidarın işi memleket işleriyle uğraşmaktır, başka partilerin içişleriyle değil” ifadesini kullandı.

Ünal’dan Tezcan ‘a yanıt

Mahir Ünal, Twitter paylaşımında, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan ‘ın, attığı tweetlere cevap verdiğini belirtti.

Tezcan’a “Rahat ol. Hükümetimiz tüm meselelerle sizi sevindirmeyecek şekilde ilgileniyor.” diye seslenen Ünal, kendisinin de AKP sözcüsü olarak siyasete yansıyan ikiyüzlü tavırla ilgilendiğini ifade etti.

Ünal, 15 milletvekilinin, “İadeli taahhütlü ve gözyaşları içerisinde” Meral Akşener’e gönderildiğini, cumhurbaşkanı adaylarına CHP tarafından imza desteği verildiğini belirterek, “HDP’ye barajı aşması için destek verdiniz. Aynı ‘cömertlik’, söz konusu kendi cumhurbaşkanı adayınız olunca niye gösterilmiyor? Kurultay için de Muharrem İnce’ye imza desteği verseniz ya. Hani demokrasi için yapıyorsunuz ya bütün bunları.” değerlendirmesinde bulundu.

Jurnalci.com

ilgili haberler