AktüelGüncelGündemSiyasetTürkiye

SP’den İktidara: Şov Yapmayın!

Paylaş:

Saadet Partisi, yayımladığı videoda “Şov yapmayın” sözleriyle iktidara seslendi ve yangın söndürme çalışmalarıyla ilgili sorular yöneltti.

Saadet Partisi, yurt genelinde yaşanan yangınlarda iktidara ‘şov yapmayın, memleket yanıyor’ diye seslendiği bir video yayımladı.

“NİÇİN YABANCI ÜLKELERDEN UÇAK KİRALAMA YOLUNA GİDİLDİ?”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın THK’daki uçaklarla ilgili açıklamalarına yer verilen videoda, “2019’da THK’ya atanan kayyum yönetimi niçin modernizasyon gerçekleştirmedi?” sorusu soruldu.

Videoda ayrıca Yunanistan’ın 20, Fransa’nın 29, İspanya’nın 17, İtalya’nın 19, uçaklık bir filosu olduğu hatırlatılarak, “Yerli imkanlarımızı geliştirmek yerine niçin yabancı ülkelerden uçak kiralama yoluna gidildi? Ormanlarımızı kendi filomuzla korumak için yeterli mücadele veriliyor mu?” soruları soruldu.

Sodyum Ligno Sülfonat Nedir?

Sodyum Lignosulfonat suda çözünebilen anyonik yüzey aktif maddedir, iyi sörf aktivitesine ve dağılma kapasitesine sahip, yapı kimyasallarında yoğun olarak kullanılan bir hammaddedir.

Sodyum Lignosülfonat aşağıdaki durum ve uygulamalarda kullanılır.
 Sodyum Lignosülfonatın en büyük kullanım alanı, beton kimyasallarında betonun su ihtiyacını düşürerek akışkanlığını arttırmaya yönelik kimyasal katkı üretimlerindedir. Böylece dayanımı yüksek daha güçlü beton üretilmesine olanak sağlanır.
• Sodyum Lignosülfonat, Çimento üretimi sırasında, çimento değirmeninde öğütme kolaylaştırıcı ve hammadde hazırlamada ham bulamaç çamurunun viskozitesini azaltarak öğütme yardımcısı olarak işlev görür.• Sodyum Lignosülfonat, betonun su ihtiyacının azalması ile daha akışkan beton üretmeye olanak sağlar ve hidrasyon hızını düşürür. Gözenekliliği azaltarak, beton yoğunluğunu arttırır, böylece betonun mukavemetini ve geçirimsizliğini büyük ölçüde iyileştirir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-05523307100

Grafit tozu,Çinko Tozu,Kurşun Tozu,Mürdesenk,Sülyen,Kurşun Oksit,Bakır Sülfat,Çinko Sülfat,Çinko Oksit,Kaolin,altın mühür,sepiyolit,zeolit,potasyum silikat,sıvı kükürt,kalsiyum polisülfür,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu,sunmag yem katkısı,sunsep yem katkısı,aripad hayvan altlığı,sunshield sıvı kaolin,kalsiyum oksit,potasyum hidroksit,kalsiyum ligno sülfonat

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu