Sağlık

Trump’ın eski danışmanıydı, artık COVID aşısı zıtlarını bir ortaya getiriyor

Paylaş:

Trump lider olduktan sonra en çok konuşulan isimlerden biri olan Michael Flynn, COVID aşısı aykırılığını bir adım daha ileri götürerek yeni bir proje başlatıyor. Flynn, COVID-19 aşısı olmayan şahıslar için kan bağışı, taşıyıcı anne ve aşılanmamış bekarların birbirlerini bulabilecekleri çevrim içi bir topluluk kuruyor.

Eski danışman, 2017’de FBI’a palavra söylemekten hatalı bulunarak dünya basınının dikkatini çekmiş, pandemi devrinde ise COVID aşısı aksiliğiyle kendinden kelam ettirmeyi başarmıştı. Flynn, korona virüsünün George Soros, Bill Gates ve Klaus Schwab tarafından yaratıldığını söylemiş, aşı zıddı bir hal sergilemişti.

Şimdi de eski danışman, COVID-19 aşısı olmayan bireylere adanmış çevrimiçi bir topluluk başlatıyor.

Topluluğun ismi 4thePURE ve web sitesine nazaran üyeler kan bağışçıları, sperm bağışçıları, anne sütü bağışçıları, taşıyıcı anneler ve aşılanmamış bekarlarla temas kurabilir. Ayrıyeten toplulukta COVID-19 aşısı olmayan işletmeler da yer alabilecek.

ÜCRETLİ ÜYELİK SİSTEMİ

Web sitesinin ne vakit yayına girdiği muhakkak değil, fakat şirket bu ayın başlarında hizmeti hakkında tweet atmaya başladı. Sitedeki bir reklamda Flyyn, 4thePURE’ün gayesinin; COVID-19 aşısına cesurca karşı koyan benzeri fikirlere sahip bireylerin birbirleriyle irtibat kurmasını sağlamak olduğunu söylüyor.

Çevrim içi topluluk, üyelik sistemiyle çalışıyor ve ömür uzunluğu üye olmak 2500 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

COVID-19’un kökenleri araştırılmaya devam ederken, birtakım komplo teorisyenlerinin öne sürdüğü üzere, virüsün dünyanın önde gelen milyarderleri tarafından yaratılmış olduğuna dair üretilen komplo teorisini destekleyecek hiçbir delil yok.

TÜRKİYE’DEN PARA ALMIŞTI

Aşı aksisi tutumundan evvel ise Flynn, bir aydan kısa bir mühlet Trump’ın ulusal güvenlik danışmanı olarak misyon almış ve skandallarıyla dünya basınını meşgul etmişti. O devir başsavcı vekili olan Sally Yates, Beyaz Saray’ı korgeneralin bir Rus diplomatla teması hakkında yetkililere palavra söylemiş olabileceği konusunda uyarmasından sonra Flynn istifa etmişti.

Ayrıca Adalet Bakanlığına ibraz edilen evraklara nazaran; Flynn Intel Group, Ağustos 2016 ila Kasım ayı ortalarına kadar, Inovo şirketinden 530 bin dolar ödeme aldı. Evraka nazaran; Flynn’in şirketi, FETÖ elebaşı Gülen hakkında bilgi toplayıp ABD’li yetkililere Gülen’e karşı harekete geçmeleri için baskı yaptı.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu