Tüm Tabuları Yıkan Suudi Prenses Çarşaf Giymeyi Reddediyor.

DEENA ALJUHANİ ABDULAZİZ KİMDİR?

tabulari_yikan_suudi_prenses_jurnalciSuudi Arabistan prensi Abdulaziz bin Abdül Aziz El Suud’un eşi olan 41 yaşındaki Deena Aljuhani Abdulaziz moda dünyasının stil ikonu kadınlarından biri olarak kabul ediliyor.

Çarşaf giymeyi reddederek tabuları yıkan ve şahsi servetleri 14 trilyon doları geçen ailenin gelini olan Deena, tüm moda haftalarını yakından takip ediyor. En son Milano Moda Haftası’nda boy gösteren prenses, geçtiğimiz haftalarda New York ve Paris’te düzenlenen moda haftalarında da en ön sıralarda yer aldı

tabulari_yikan_suudi_prenses_deena_aljuhani1_jurnalciÇarşaf giymeyi reddederek tabuları yıkan ve şahsi servetleri 14 trilyon doları geçen ailenin gelini olan Deena, tüm moda haftalarını yakından takip ediyor. En son Milano Moda Haftası’nda boy gösteren prenses, geçtiğimiz haftalarda New York ve Paris’te düzenlenen moda haftalarında da en ön sıralarda yer aldı.

Arap Yarımadası’nın en beğenilen kadınlarından biri olan ve ayakkabı aşığı olduğnu ifade eden prenses için Christian Louboutin, Deena isimli bir koleksiyon hazırlamıştı.

ilgili haberler