Türk televizyonları “Gay lobisi”nemi emanet?

'İşte Benim Stilim'in yarışmacılardan Bahar Candan'ın kazandığı popülerlik hakkında dikkat çekici tespitlerde bulunan Sabah yazarı Tezel, "Bahar son dönemde ünlü olmanın en kestirme yolunu yani aptalı oynuyor." diye yazdı.

Yazısının satır aralarında çarpıcı bir iddiayı da gündeme getiren Mevlüt Tezel, televizyon sektörüne hakim olan bir “Gay lobisi”nden ilk kez bahsetti.

Mevlüt Tezel konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı;

“Aldığım duyumlara göre Bahar; TV, eğlence ve magazin sektöründeki gay lobisinin desteğini de almış. Ee gay lobisinin desteğini alan birinin şov dünyasında sırtı yere gelmez.”

İşte o yazı;

– Gay lobisi destekliyor

‘İşte Benim Stilim’in yarışmacılardan Bahar Candan’ın ağlama şekli, programa konuk olan Hakan Ural’ı şaşkına uğratmış. Ural “Gerçek mi?” diye diğer jüri üyelerine sormuş. Vallahi ben de aynı tepkiyi verdim çünkü Bahar Candan’ın varlığından sosyal medyada dolaşan ağlama videosuyla haberdar oldum.

TV8’i izlemediğim için bilmiyormuşum ama meğer Bahar kızımız fenomenmiş.

Bahar’ı biraz araştırdım, video’larını izledim ve edindiğim izlenim şu: Sanılanın aksine Bahar, gayet zeki bir kız ve tüm o salaklıkları bilinçli yapıyor. Bebek gibi konuşması, ilkokul terk tespitleri, erotizm kokan mimik hareketleri; bu kız her şeyiyle dikkat çekmeye programlanmış. Ee televizyonda da izleyicinin dikkatini çekenlerin kullanım süresi uzun oluyor.

Bahar’ı Banu Alkan’ın genç modeli olarak görebilirsiniz ama bir farkla; Alkan’ın iyi kötü bir sinema kariyeri vardı. Bahar’da o da yok. Bahar’ın kariyer namına hiçbir şeyi yok ama çok popüler. Bahar son dönemde ünlü olmanın en kestirme yolunu yani aptalı oynuyor. Aptalı oynamak, kendini rezil etmek, popüler olmanın en kolay yolu. Aldığım duyumlara göre Bahar; TV, eğlence ve magazin sektöründeki gay lobisinin desteğini de almış. Ee gay lobisinin desteğini alan birinin şov dünyasında sırtı yere gelmez.(superhaber)

ilgili haberler