Yaşam

Ünlü Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Mars Bugün Kova Burcuna Geçiyor! Gökyüzündeki Tüm Gezegenler Neredeyse Bu Burçta

Paylaş:

Mars 45 gündür oğlak burcundaydı, bugün itibariyle Kova burcuna geçiyor. Ani kararlar vermekten kaçınmanız, sabırsız davranmamaya özen göstermeniz, özgürlük ve bağımsızlık arzunuzu kontrol etmeye çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Olası çatışmalara karşı hazırlıklı olun.

Ünlü astrolog Dinçer Güner Mars’ın Kova burcuna geçişini şöyle yorumladı:

“3 Şubatta harekete geçmeyi, savaşmayı, savunmayı, mücadeleyi, tempoyu, gücü sembolize eden Mars Kova burcuna geçiş yapacak ve 23 Marta kadar seyahat edecek. Mars geçişleri önemlidir. Çünkü her burç değişimi bize yeni mücadele alanlarının ne olduğunu, hangi konularda zaferlere koşacağımız, hangi konularda savaşacağımızı anlatır.

Tabii yanında streste eşantiyon olarak gelir. Mars Kova burcunda iken genellikle daha özgür düşünmeye ve alışılmadık yolları denemeye daha yatkın oluruz. Bu dönemde, geleneksel olmayan yöntemlerle hedeflerinize ulaşmak için cesaret bulabiliriz.

Sosyal adalet, grup aktiviteleri veya topluma faydalı projeleri için mücadele ve harekete geçme zamanıdır. Tamda bu süreçte otorite olan ilişkilerimizde de gerginlik kat sayısı çok daha fazla artabilir, otorite ile daha çok zıt düşebiliriz.

Müdahale edilmesinden hoşlanmadığımız bu dönemde baskıcı- kontrolcü insanlarla ilişkilerde stresler ortaya çıkabilir. Bu dönem hem bireysel hayatımızda devrimler yaratmak, harekete geçmek için en uygun dönemdir. Ayrıca, bu transit sırasında teknolojiye ve yenilikçi fikirlere olan ilgimiz artabilir.

Mars’ın enerjisi, yeni teknolojileri, bilimsel araştırmaları veya internet üzerinden yapılan aktiviteleri canlandırabilir. Bu dönem, teknolojiyi kullanarak yeni şeyler yaratma veya mevcut sistemleri iyileştirme konusunda daha hevesli olabilirleriz. Bu dönem uydular, haberleşme, internet gibi konularda agresif, engelleyici, zorluk çıkarıcı durumlar oluşabilir.

Ancak, Mars’ın Kova’daki konumu bazen sabırsızlık ve ani tepkileri de beraberinde getirebilir. Kova’nın bağımsız doğası, Mars’ın agresif enerjisiyle birleştiğinde, bazen inatçılık veya isyankarca davranmamıza yol açabilir. Bu dönemde, özellikle grup içinde veya toplumsal konularda anlaşmazlıklar ve çatışmalar yaşayabiliriz.

Çevremizde baskı gören, haksızlığa uğrayan birini gördüğümüz anda hızlı bir şekilde tepkimizi ortaya koyacağızdır. İnsan haklarına karşı çok daha hassas olacağımız, haksızlıklar karşısında hızlı eyleme geçip sesimizi çıkartacağızdır. Mars Kova’dayken, bireysel özgürlüklerimiz ve bağımsızlığımız ön plana çıkar. Kişisel sınırlarımızı zorlamak ve kendimizi daha özgür bir şekilde ifade etmek için iyi bir fırsat sunabilir.

Cinsel anlamda da tabularımızı yıkabilir, yapmam dediklerimizi yapabilir, hayatımızda cinsel devrimler yaşayabiliriz. Doğru bir organizasyon ve iyi bir ekip çalışması ile de harika başarılar ortaya çıkabilir. Dünyada ise; Bu dönemde, insan hakları, sosyal adalet ve çevresel konular gibi alanlarda toplumsal hareketlerin artış göstermesi muhtemeldir. Teknoloji ve bilim alanlarında da yenilikler ve ilerlemeler gözlemlenebilir.

Mars’ın Kova’daki konumu, teknolojik gelişmeleri ve bilimsel yenilikleri teşvik edebilir. Bu, özellikle internet ve dijital teknolojilerin kullanımı, yapay zeka, uzay araştırmaları gibi alanlarda kendini gösterebilir. Fakat diğer yandan bu gelişmeler olurken bilimsel kazalar, deneysel kazalar, uzayla ilgili teknik büyük arızalarda oluşabilir öte yandan. Ancak, Mars’ın Kova’daki konumu bazen toplumsal gerilimleri ve ani çatışmaları da beraberinde getirebilir. Toplumsal düzeyde anlaşmazlıklar, protestolar ve huzursuzluklar ortaya çıkabilir. Bu, özellikle baskı altındaki grupların seslerini yükseltmeleri veya radikal değişiklikler talep etmeleri şeklinde olabilir.

Asilikleri, iş bırakmaları, statükoyu ret edenleri, isyankar çıkışları, toplu gösterileri bol bol deneyimleyebiliriz. Ne yazık ki Mars’ın Kova Burcunda temsil ettiği, havacılık, uçak, uydu, haberleşme, sosyal ağlar, internet gibi konularda da zorlayıcı, kazaların olduğu, agresyon yaratıcı durumları da tetikleyecektir. Mars; 2008 yılından beri Pluton ile oğlak burcunda kavuşuyor idi. Yıllar sonra ilk kez farklı bir burçta bir araya gelecekler, Kova burcunda.

13 Şubat ve takip eden ilk 10 günlük süreç bu ikilinin etkilerini çok güçlü bir şekilde deneyimleyeceğiz. Özellikle teknoloji, bilim ve sosyal adalet gibi Kova ile ilişkili alanlarda büyük ses getirici olaylar meydana gelebilir. Baskı altındaki grupların veya toplulukların güç kazanması ve seslerini daha yüksek çıkarması şeklinde kendini gösterebilir. Bu, protestolar, devrimler veya siyasi hareketlerle kendini gösterebilir. Meydan okuyan olaylar, haksızlığa karşı yükselen sesler, özgürlüğe karşı atılacak herhangi bir kısıtlama adımların büyük tepkiler oluşabilir. Mars ile Pluton birliktelikleri zorlu ve tehlikeli durumları ortaya çıkarabilir. Yangınlar, büyük kazalar, patlamalar, saldırılar, taciz durumları, doğal afetlerde artış, depremler meydana gelebilir. Baya büyük olaylara şahit olabiliriz…”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu