GüncelGündem

UYGUN Parti’de lokal seçimler için adaylık müracaatları başladı

Paylaş:

İYİ Parti’de, 31 Mart 2024 Mahalli Yönetimler Seçimlerine yönelik aday adaylığı müracaatları başladı. Müracaat fiyatları büyükşehir belediye lider aday adaylığı için 30 bin lira, büyükşehir olmayan vilayetler için 25 bin lira, ilçe belediye başkanlığı için 15 bin lira olarak belirlendi. Gaziler, yüzde 40 üzeri engelli olanlar ve sarsıntı bölgesinde yaşayan aday adaylarından ise müracaat fiyatı alınmayacak.

22 ARALIK’A KADAR SÜRECEK

Yerel seçimler için hazırlıklarını sürdüren DÜZGÜN Parti, aday adaylığı müracaatlarının başladığını duyurdu. 20 Kasım Pazartesi günü saat 10.00 prestijiyle başlayan aday adaylığı müracaat süreci, 22 Aralık Cuma günü saat 17.00’ye kadar devam edecek. Bu kapsamda; ÂLÂ Parti teşkilatlarında yönetici olarak vazife alan parti mensuplarının, 1 Aralık tarihine kadar istifalarını resmi bir biçimde vermeleri gerekiyor.

İYİ Parti’den hususla ilgili yapılan açıklamada, büyükşehir ve ilçe belediye lideri, vilayet genel meclisi ve belediye meclisi üyesi aday adaylarının, bildirilen linkte yer alan elektronik ‘Mahallî Yönetimler Seçimleri Aday Adayı Müracaat Formunu doldurmaları gerektiği belirtilerek şu sözlere yer verildi:

30 YAŞ ALTINDAN YARISI ALINACAK

– Elektronik müracaat formunun doldurulmuş olması, aday adaylığı sürecinin tamamlandığı manasına gelmemektedir. Müracaatın tamamlanabilmesi için istenen evrakların formla birlikte belirtilen halde şahsen teslim edilmesi ve karşılığında ‘alındı belgesi’ alınması gerekmektedir. Aday adaylığı başvurularımızın fiyatlandırılması kademeli olarak yapılacaktır.

– Bayan ve 30 yaş altı genç aday adaylarından belirtilen fiyatların yüzde 50’si, yüzde 40 ve altı engelli aday adaylarından belirtilen fiyatların yüzde 25’i tahsil edilecektir. Yüzde 40 üzeri engelli aday adaylarından müracaat fiyatı alınmayacaktır. Gazi aday adaylarından müracaat fiyatı alınmayacaktır. Zelzele bölgesinden başvuracak aday adaylarından müracaat fiyatı alınmayacaktır.

BÜYÜKŞEHİR İÇİN 30 BİN LİRA

İYİ Parti’de müracaat fiyatları büyükşehir belediye lider aday adaylığı için 30 bin lira, büyükşehir olmayan vilayetlerdeki merkez belediye lider aday adaylığı için 25 bin lira, ilçe belediye lider aday adalığı için 15 bin lira olarak belirlendi.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu