Üzeri aranan Çanakkale Belediye başkanı:”FETÖ’cüler nelere mal oldu”

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102’nci yıldönümü kutlamaları için düzenlenen tören alanına gelirken CHP'li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın polis tarafından üzeri arandı. Bu sırada Başkan Gökhan, gülerek yanındakilere, "FETÖ’cüler nelere mal oldu" dedi.

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102’nci yıldönümü kutlamaları için düzenlenen tören alanına gelirken CHP’li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın polis tarafından üzeri arandı. Bu sırada Başkan Gökhan, gülerek yanındakilere, “FETÖ’cüler nelere mal oldu” dedi.

Gökhan ayrıca törende gerçekleştirdiği konuşmalar esnasında kente otobüslerle getirilenler tarafından yuhalandı. “Çanakkale kendisine çağıran, çağırdıkları ile bir daha asla kopmaz bağlar kuran bir şehirdir. Troya’dan Anafartalara, İda’dan Gelibolu’ya tarihin, coğrafyanın, efsanelerin vahasıdır Çanakkale. Hektor’la, Fatih Sultan Mehmet’le, Mustafa Kemal Atatürk’le, ölümsüz kahramanların anavatanıdır Çanakkale” ifadelerini kullanan Gökhan’ın konuşması sırasında TRT de yayından çıktı.

ilgili haberler