Yargıtay üyesinden FETÖ isyanı! Süleyman Soylu’nun Fethullah Gülen’i övdüğü videoyu…

Polis olan iki oğlu ihraç edilen Yargıtay Üyesi Abdullah Yaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ihraçlara tepki gösterdi. Yaman, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Fethullah Gülen’i övdüğü videoyu da paylaştı.
 

Yargıtay Üyesi Abdullah Yaman sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldı.

 Odatv’de yer alan habere göre, polis olan iki oğlu ihraç edilen Yaman, sosyal medyadan, “FETÖ’den ihraçlar kurayla belirlensin” başlığıyla bir yazı paylaştı.

 Yaman, Cumhurbaşkanı Yaveri belirlenirken istihbarat çalışması yerine kur’a çekilse en fazla bir yaverin fetöcü çıkabileceğine hatta o kadar bile olmayabileceğine dikkat çekerek, FETÖ ile mücadelede de “kur’a çekilmesini” öneren ironik bir paylaşımda bulundu.

İŞTE SOYLU’NUN FETHULLAH GÜLEN’E ÖVGÜLER DÜZDÜĞÜ VİDEO

Halk arasında “Bekri Mustafa” hikayesi olarak bilinen hikayeyi de paylaşımına taşıyanYargıtay Hukuk Daire Üyesi Abdullah Yaman , FETÖ gerekçesiyle maruz kaldığı saldırılara, bu saldırıların arkasındaki ellerin geçmişteki FETÖ ile ilişkilerine ve örgüt liderine yaptıkları güzellemelere dikkat çekerek, “Ölmeye değil de cenazemin Bekri Mustafalar tarafından kaldırılmasınadır isyanım” vurgusunda bulundu.

  Abdullah Yaman bu paylaşımının altına ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun FETÖ’yü övdüğü bir videoyu koyması dikkat çekti.

[Haber görseli][Haber görseli][Haber görseli][Haber görseli][Haber görseli]

Jurnalci.com